לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למה שירותי ענן הם חבילת השירותים שכל עסק צריך?

    העיקרון מאחורי השירותים הוא הוצאת השרתים הכבדים והיקרים אל מחוץ לארגון. העסק שלכם ימשיך ליהנות מאותם המשאבים, רק במקום לרכוש ציוד אתם רוכשים שירות. זוהי הצורה הטובה ביותר  שבה עסקים, חברות וארגונים עובדים היום.

   היתרונות של שירותי ענן 

   • הוצאת השרתים אל מחוץ לארגון חוסכת לכם משאבים רבים. אינכם זקוקים לרכוש שרתים יקרים, ואינכם זקוקים להעסיק צוות של אנשי מחשוב בשכר גבוה לצורך תחזוקת ותפעול השרתים. כך אתם גם נהנים מהוצאות חודשיות קבועות, ללא הוצאות בלתי צפויות כתוצאה מבלאי של ציוד. 
   • צורת עבודה זו מאפשרת לכם זמינות מלאה של המערכת, 24 שעות ביממה. אינכם צריכים להיות טרודים בעבודות תחזוקה או גיבוי, יש אנשים המטפלים בכך בחוות השרתים. להם יש את שרתי הגיבוי, המבטיחים זמינות מלאה של המערכת; דבר שלא קיים כאשר אתם מחזיקים שרתים אצלכם בעסק. 
   • הגנה מפני איומי סייבר. איומי סייבר הפכו לאיום רציני על כל העסקים, מהאקרים המחפשים לגנוב מידע כמו פרטי כרטיסי אשראי, ועד מתקפות טרור ווירטואליות. ההתמודדות עם איומי הסייבר דורשת טכנולוגיות, אנשי מקצוע ועדכונים קבועים של המערכת. מענה לאיומי הסייבר הוא חלק מהשירות שאתם מקבלים. 
   • שירותים בהתאמה אישית. לכל עסק ישנם צרכים שונים והם אף עשויים להשתנות לאורך חיי העסק. היתרון של שירותי ענן הוא שניתן להתאים אותם לצרכים של כל עסק ולשמור על גמישות. במידה ובעתיד היקף הפעילות העסקית שלכם יעלה והצרכים שלכם ישתנו, תוכלו לשדרג את חבילת השירות מבלי צורך להשקיע ברכישת ציוד חדש. 
   • נגישות מכל מקום. הצורה שבה חברות מנהלות עסקים דורשת נגישות מכל מקום. אלו יכולים להיות אנשי שטח המעניקים שירות בבית הלקוח, מנהלים היוצאים לנסיעות עבודה בחו“ל, עבודה מהבית או כל צורך אחר, שירותי הענן תמיד מאפשרים לכם ליהנות לכם מנגישות אל מערכות המידע העסקיות. כל מה שנדרש זה חיבור לאינטרנט. 
   • שירות לקוחות מתקדם. בכל מקרה של תקלה או בקשה תמיד יש לכם אל מי לפנות. שירותי המחשוב בענן של חברת IT Care מגיעים יחדיו עם תמיכה טכנית 24 שעות ביממה המעניקה לכם פתרון ומענה לכל צורך. אם נתקלתם בבעיה בשעות הלילה המאוחרות יש לכם אל מי לפנות, לא תצטרכו לחכות לשעות העבודה של צוות ה IT של הארגון ולא תצטרכו לשלם שעות נוספות. 

    

   מתקדמים לענן 

   אם מאסתם לעבוד על מנת לממן את השרתים בארגון, אם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של יכולות המחשב, אך ללא הדאגות התפעוליות והצורך בהשקעת משאבים – התקדמו לענן. חברת IT Care מעניקה פתרונות של שירותי ענן לכל סוגי העסקים. אנו עוסקים במתן פתרונות בהתאמה אישית לצרכים והיקף הפעילות של העסק. אנו מעניקים לכם פתרון מקיף לכל צורכי המחשוב והתקשורת ומאפשרים לכם לרכז מול ספק אחד את כל צורכי המחשוב של העסק. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת לשמוע עוד על הפתרונות העסקיים שאנו מציעים. 

    

   לחצו כאן והשאירו פרטים