לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מה ההבדל בין שירותי ענן לעסקים לבין שרת ארגוני 

   שירותי ענן לעסקים מאפשרים לכל עסק ליהנות משירותי מחשוב מתקדמים בצורה יעילה, בטוחה ומשתלמת. מחשבים ועסקים אלו הן שתי מילים שלא ניתן להפריד ביניהן. המחשבים מביאים לנו יעילות וכוח. אך לפעמים אנו מגיעים למצבים בהם אנו עובדים למען המחשבים במקום שיעבדו למעננו. אם יש לכם עסק קטן אתם עלולים למצוא את עצמכם משועבדים לשרת הארגוני, וזהו אולי הזמן לעבור לשירותי הענן. 

   ההבדל בין שירותי ענן לעסקים לבין שרת ארגוני 

   • שירותי הענן מאפשרים לכם ליהנות מכל אותן היכולות שהכרתם עד היום כאשר החזקתם שרת בארגון. ההבדל הוא שאינכם צריכים להחזיק את השרת  בתוך בארגון. יש לכך משמעויות רבות; בראש ובראשונה אינכם צריכים לשאת בעלויות הגבוהות של רכישת השרת, עלויות התחזוקה ועלויות העסקה של מומחי IT שיתפעלו ויתחזקו את השרתים.
   • אין צורך להשקיע בשדרוג תוכנה או החלפת רכיבים כתוצאה מבלאי. אם השקעתם ברכישת שרת יקר, אתם עשויים לגלות כי לאחר שנה או שנתיים היכולות של השרת אינן מתאימות לצרכים הארגוניים שלכם. הארגון שלכם גדל מבחינת כוח האדם, מבחינת הלקוחות, מבחינת השירותים, מבחינת הפרישה הגאוגרפית. ומלבד הגידול הטבעי של העסק אתם עלולים להיתקל בבעיות שונות היוצרות צורך ברכישת ציוד חדש. אם עברתם לשירותי ענן לעסקים לעולם לא תצטרכו להשקיע ברכישת שרת חדש או ציוד עבור השרת. אם חבילת השירות שלכם אינה מספקת את הצרכים המשתנים, אתם משדרגים את השירות ולא את השרת. אתם מקבלים כאן חיסכון אדיר.
   • העבודה בענן מעניקה לכם גמישות גדולה. כפי שאמרנו הצרכים הארגונים עשויים להשתנות. כבר למדנו כי העבודה בענן חוסכת לכם בעלויות של שדרוג הציוד, אך היא גם מעניקה לכם גמישות רבה. ניתן להטמיע את השינויים במהירות ולהסתגל לכל צורך חדש של הארגון.
   • היבט נוסף של הגמישות הוא היכולת לעבור בקלות לספק אחר במידה ואינכם מרוצים מהשירות. לא השקעתם ברכישת ציוד ואינכם מאבדים שום דבר, אתם פשוט עוברים לספק שירות אחר.
   • התאמה לכל ארגון. שירותי הענן יכולים להתאים לכל ארגון, הן מבחינת הגודל והיקף הפעילות, והן מבחינת תחום הפעילות והשירותים הנדרשים. אלו עשויים להיות גיבויים למערכת, מערכות CRM, מערכות הנהלת חשבונות או כל דרישה ארגונית אחרת. 

    

   מחשוב ללא פשרות 

   מה הגישה העסקית שלכם? האם אתם עסק חזק שלא עושה פשרות? כלומר תמיד רוצה להיות הטוב ביותר, תמיד רוצה להוביל בשירות הלקוחות ובחדשנות אם כך הגיע הזמן לעבור לשירותי הענן. המעבר לשירותי ענן לעסקים מאפשר לכם לנהל את העסק ללא פשרות. אתם לא צריכים להתפשר על רמת שרותי האבטחה או מהירות השירותים בגלל העלויות, אתם יכולים לקבל את הטוב ביותר ללא פשרות. אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי מחשוב מתקדמים התואמים לעסק שלכם כמו כפפה ליד, פנו לחברת IT Care ונשמח לעזור לכם. 

    

   לחצו כאן והשאירו פרטים