לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   פתרונות מחשוב שיקפיצו את העסק שלך קדימה!

   כל העסקים תלויים בפתרונות מחשוב הולמים והשימוש במחשב נמצא במרכזה של כל פעילות עסקית. בין אם אלו משימות עבודה יומיות אותן שולח המנהל לעובדיו, הליך הפקת החשבוניות או מאגרי המידע של הארגון – הכל מבוסס על מערכות מחשב. ועל מנת ליהנות ממערכות אמינות, זמינות ויעילות אתם זקוקים לספק המטפל בכל פתרונות המחשוב לעסק. 

   אלו פתרונות מחשוב תוכלו לקבל 

   לכל עסק ישנם צריכים אחרים ולכן כל עסק יכול לקבל שירותים בהתאמה אישית. להלן כמה דוגמאות לפתרונות שכיחים של מחשוב לעסקים:

   • פתרונות ענן. עסקים רבים עוברים היום לענן, דבר שיש לו יתרונות רבות. המעבר לענן חוסך לעסקים במשאבים הדורשים לצורך רכישה ותפעול של שרתים ויש לו יתרונות נוספים כמו זמינות של מערכות המחשב מכל מקום ובכל זמן. 
   • פתרונות אבטחה. כיום ישנם איומים רבים על מערכות המחשב העסקיות. האיומים יכולים להיות וירוסים, תולעים, רוגלות, האקרים ואפילו טרור סייבר. לא רק שזה אינטרס שלכם לשמור על מערכות המחשוב של הארגון, אתם נדרשים לעשות זאת במסגרת החוק לפרטיות מערכות מידע. אבטחת סייבר דורשת פתרונות ברמת חומרה, תכנה ואפילו נהלי עבודה. לאבטחת הסייבר יש גם עלויות גבוהות והיא דורשת מומחים לנושא, כך שמודל העבודה במיקור חוץ הוא הפתרון המתאים עבור רוב העסקים. 
   • תמיכה טכנית. לא ניתן לדבר על פתרונות מחשוב מבלי לקחת בחשבון את הצורך בשירות לקוחות ותמיכה טכנית. בסופו של דבר כאשר אתם נתקלים בבעיות התמיכה היא זו המספקת לכם את הפתרונות. לכן חשוב תמיד לוודא שמעניקים לכם שירות הכולל תמיכה מהירה וברמת זמינות התואמת את הצרכים של העסק. 
   • שירות סינון דואר. הדואר האלקטרוני הוא חלק חשוב מהפעילות הארגונית. במהלך יום העבודה אתם עשויים לשלוח ולקבל אינספור דברי דואר אלקטרוני הכוללים הודעות ומסמכים. אלו עוברים בין חברי הארגון, בין הארגון לספקים ובין הארגון ללקוחות. על מנת ליהנות מהתועלות הרבות של הדואר האלקטרוני אתם זקוקים למערכות סינון דואר אשר ירחיקו את כל דואר הזבל או כל דבר הדואר המכילים קוד זדוני העשוי לפגוע בחברה ולקוחותיה. 
   • שירותי גיבוי. גיבוי מערכות המידע הארגוני הוא דבר חשוב ביותר. תקלות טכניות, אסונות ואפילו חבלה מכוונת יכולים לגרום לאבדן מידע. תארו לכם כי ימחק לכם כל מאגר הלקוחות או כל המידע הארגוני אותו צברתם במשך שנים. הדבר יכול להמיט נזק אדיר על הארגון ולכן חשוב לבצע גיבויים בצורה סדירה ואוטומטית. יש צורך במערכות גיבוי המבטיחות כי כל המידע יגובה ובמידת הצורך ישוחזר בצורה קלה ומהירה מבלי לשבש את פעילות הארגון.

   כל השירותים במקום אחד

   חברת IT Care עומדת לשירותכם ומציעה לכם את כל פתרונות המחשוב לעסק במקום אחד. בעזרת השירותים שלנו ניתן להתאים לכל עסק חבילת פתרונות מחשוב איכותיים בהתאמה אישית. בעזרת השירותים שלנו תוכלו להיות חופשיים לעסוק בליבת הפעילות העסקית שלכם וליהנות מכל אותם שירותים הכרחיים מבלי להשקיע משאבים בתפעול ואחזקת השירותים. כל הפתרונות מוצעים לכם במודל של שירות המאפשר לכם להתנהל בצורה יעילה מבחינה תקציבית ולא להיגרר להוצאות בלתי צפויות. 

    

   לחצו כאן והשאירו פרטים