לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי ענן, תמיכה מרחוק למערכות מחשוב והקשר להצלחה עסקית

   בין אם אתם צריכים שירותי ענן הכוללים פתרונות מחשוב, או שמא אתם מעוניינים באחסון ממשקי ומערכות המחשוב של החברה בענן, אתם פועלים נכון. בשורה התחתונה, יש בעיקר יתרונות בשימוש בשירותי הענן השונים. בואו נכיר אותם, ונבין כיצד פתרונות ענן קשורים בהצלחה העסקית של הארגון. 

   ייתכן שאתם עוסקים בתחום מכירות כזה או אחר, או אולי מספקים איזה סוג שירות ללקוחות שלכם. ככה או ככה, אתם משתמשים כנראה במערכות מחשוב מסוגים שונים בחברה. כמו כן, סביר להניח שאתם תולים במידה מסוימת את ההצלחה העסקית של בית העסק – בשיווק הדיגיטלי. מעבר לכך שתמיכה מרחוק במערכות המחשוב עשויה לייעל משמעותית את ההתנהלות העסקית, תופתעו לגלות שתמיכה מרחוק וגם שירותי ענן, למעשה, קשורים להגברת הפעילות העסקית שלכם. 

   כיצד שירותי ענן תורמים להתנהלות העסקית?

   רגע לפני שנסביר על פתרונות מחשוב מרחוק (תמיכה מרחוק IT), בואו נתעכב לרגע על המהות של שירות ענן. בעוד שניתן לאחסן את בסיס המידע ואת מערכות המחשוב בענן, אפשר גם לאחסן אתר אינטרנט בשרת ענן (VPS). בואו נסביר את זה באמצעות דוגמה של בית עסק כלשהוא, שאמנם משמיש מערכות מחשוב וגם אתר אינטרנט עמוס, אבל לא צורך שירותי ענן. 

   כפועל יוצא מכך שהחברה לא מאחסנת את המידע שלה בענן, היא תשתמש בשרת פיזי כלשהוא, אולי "חמור" מכך – שרת שיתופי. אלו שרתים שאמנם יכולים לעבוד מעולה עבור עסקים קטנים ואתרי אינטרנט קטנים בנפחם, אבל VPS יהיה אופציית האחסון העדיפה עבור אתרים גדולים של חברות גדולות. 

   כיצד שירותי ענן קשורים לפעילות והצלחה עסקית? 

   מעבר לכך שתמיכה מרחוק של פתרונות מחשוב מקדמת משמעותית את הפעילות העסקית, תופתעו אולי לגלות ששירותי ענן גם קשורים לתהליכי קידום אתרים. שירותי מחשוב הכוללים את האחסון של אתר החברה בענן, יכולים להוביל לכך שהאתר יתברג גבוה יותר במנועי החיפוש באינטרנט. 

   בפועל, אתר האינטרנט מאוחסן בענן וגוגל מזהה את האתר כאתר עם זמני טעינה נמוכים. ממש בדומה לאחסון של אתרי אינטרנט, אחסון של מערכות מחשוב בענן מאפשר הרצה חלקה יותר ומהירה של המערכות בחברה. כמו כן, שירותי ענן כוללים פתרונות מחשוב מסוגים שונים, שבפועל, מייתרים את הצורך בטכנאי מחשבים בבית העסק. 

   יתרונות שירותי מחשוב מרחוק ושירותי ענן 

   היתרונות בסוגי פתרונות מחשוב טמונים בכך שלבית העסק יש תמיכה של טכנאים בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם. וכמו כן, בין אם אתם עובדים בישראל או בהוואי, יש לכם גישה תמידית וחופשית למידע של החברה ולמערכות וממשקי המחשוב השונים. 

   ככל שהמערכות בארגון יעבדו באופן יותר זריז וחלק, ככה תוכלו לייעל את הפעילות העסקית. בנוסף, שירותי ענן יאפשרו לכם גם לאחסן את אתר האינטרנט בשרת VPS (ישפיע על תהליכי קידום אתרים). אם אתם צריכים פתרונות מחשוב מרחוק, אנו נשמח לספק לכם את כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת. חברת ITCARE היא ONE STOP SHOP עבור כל סוגי שירותי הענן ופתרונות מחשוב לעסקים. צרו עמנו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים. 

   לחצו כאן והשאירו פרטים