לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אבטחת מידע לעסק

   אבטחת מידע בענן

   אבדן מידע ונתונים חשובים של חברה או של ארגון ואפילו התקפות נגד רשתות, כל אלה עשויים לגרום לנזקים עצומים, להפסדים כספיים ואפילו לאבדן לקוחות רבים. שירותי אבטחת מידע בענן לעסקים הם הפתרון לכל עסק, בכל תחום ובסדר גודל בינוני וגדול לרוב. הם מבטיחים לו מקום מתאים שבו יישמר כלל המידע, לרבות כל אותם הנתונים החשובים. שירותי אבטחה בענן לעסקים מתבססים על טכנולוגיות חדשניות ועל רמת בטיחות גבוהה במיוחד ומאפשר לבעל העסק ראש שקט, מבלי שיצטרך לדאוג לדבר.

   מה כוללים שירותי אבטחת מידע בענן?

   שירותי אבטחת מידע בענן מציעים יתרונות רבים ומענה לצרכים שונים:

   אבטחת נתונים ותוכן – שירותים אלה מתבססים על מערכות אבטחה מתקדמות במיוחד, המציעות הגנה רבה וזמינות מרבית של הרשת יחד עם שירותיה, כולל מוקד תמיכה. החווה של אותה חברה המציעה את השירות נעזרת באפליקציות שונות, המותאמות לעומסי הרשת המשתנים. היא מגובה בתוכנה מיוחדת – פיירוול, המאפשרת גישה ישירה אליה אך ורק על ידי שימוש במנגנון ייפוי כוח הפוך, המציע הגנה נוספת. מדובר בהגנה רב שכבתית על אותו מידע הנשמר על גבי הענן, שהוא השרת הווירטואלי, מה שמונע התקפות, ווירוסים וגם את כניסתן של תוכנות ריגול ושל תוכנות פוגעניות אחרות, הגורמות לנזק רב.

   אבטחה ברמה גבוהה לחוות השרתים – השירות כולל שירותי מחשוב ענן, הנמצאים בפועל בחוות שרתים שונות, הממוקמות במיקומים שונים. לכל חווה ישנם מספר גיבויים בתצורת חווה משנית, המספקת לה מענה במקרה של קריסת החווה הראשית. מעבר לכך, נהנות החוות מרמת תחזוקה שוטפת, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ולכן גם משרידות גבוהה.

   גיבוי באמצעות Veeam Backup&Replication– שירותי גיובי ואבטחה בענן אלה כוללים גם גיבוי נוסף, באמצעות תוכנת הגיבוי של חברת Veeam Backup&Replication, הנחשבת למובילה בתחומה.

   הגנה על החומרה – אבטחה ברמה גבוהה הינה גם כזו המתייחסת אל החומרה עצמה. שירותי האבטחה מציעים גם הגנה על כל הציוד הלוקח חלק במערך השלם, כדי למנוע תקלות מיותרות ואיבוד מידע. מרכז הנתונים עצמו מאובטח באמצעות מצלמות אבטחה במעגל סגור, 24/7. הגישה אליו מוגבלת, ואפשרית אך ורק באמצעות זיהוי מאומת. מי שיכול להיכנס אל המרכז חייב לעמוד בהצלחה בבדיקות ביטחוניות מחמירות, על פי החוק.

   הגדרת רשת פרטית – VPN – הדבר מאפשר ללקוח להתחבר בצורה מאובטחת אל השרת עצמו, המאוחסן בחוות השרתים של החברה המציעה את השירות. שימוש בתוכנת הגנה מתאימה – Firewall – מאפשר העברת נתונים בצורה מוצפת ומבלי שאלה יהיו חשופים לתוכנות זדוניות ולנזקים שונים.

   ניטור השרת – כדי לאפשר לעסק ליהנות משרת זמין ומשירותים שונים נוספים, מנוטר השרת בכל 5 דקות, לאורך כל שעות היממה. במקרה בו מגלים תקלה כלשהי, מקבל בעל העסק, הלקוח, דיווח מידי, בין אם באמצעות המייל, בין אם בטלפון ובין אם במסרון.

   לחצו כאן והשאירו פרטים

   מידע נוסף בנושא

   אבטחת מידע לעסק בענן

   אבטחת מידע לעסק הינה מרכיב חשוב בהתמודדות נגד התקפות סייבר ופריצות למאגרי מידע רגישים וחיוניים. אמצעי אבטחת המידע חשובים לשמירה על פעילות והתנהלות ארגונית ועסקית מיטבית. שירותי אבטחת מידע לחברות ועסקים ניתנים באמצעות רשת האינטרנט ומשמשים עסקים גדולים וקטנים כאחד. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

    

   החשיבות והתרומה של אמצעי אבטחת מידע לעסק

   פריצות לאתרי חברה ומאגרי המידע שלה, עלולות להוביל להשבתה של הפעילות העסקית, לגרימת נזקים ותקלות ולפגיעה ביכולת של בית העסק להעניק שירות מיטבי ללקוחות. על מנת להגן על הנתונים והמידע החיוניים של העסק עליו להיעזר בשירותים של חברות אבטחת מידע לעסק מקצועיות, אמינות ומנוסות שיוכלו לספק מענה לכל צורך בתחום אבטחת המידע.

   מגוון פתרונות אבטחה מתקדמים לעסקים

   ישנם מגוון פתרונות אבטחה לעסקים, ששילוב נכון ביניהם יספק מעטפת הגנה מלאה, אפקטיבית ואיכותית:

   • הגנה היקפית – על כל עסק וארגון להגן על עצמו באמצעות מוצרי אבטחת מידע המספקים הגנה היקפית. אמצעי האבטחה כוללים: חומת אש, מוצרי אותנטיקציה והזדהות, הגנת קצה, CDR, תוכנות אנטי וירוס מתקדמות ועוד.
   • על כל ארגון ועסק לשלב מוצרי התראה שיאותתו על ניסיונות פריצה לרשתות וזאת בדומה למערכות אזעקה רגישות המותקנות בבית ונועדו לזהות תנועות חשודות וניסיון פריצה לבית.
   • הצפנת מידע – במטרה לשמור באופן מיטבי על מידע ארגוני חיוני ורגיש, יש להצפין ולשמור אותו על גבי מפתחות מוצפנים מיוחדים. בסיס הנתונים של בית העסק נשמר על גבי קבצים, מסמכים, גיליונות אקסל ותיקיות שונות ברשת האינטרנט. הצפנה של מידע זה הינה חשובה, שכן רק למי שמחזיק במפתח ההצפנה יש גישה למידע ולחומרים. כלי זה הינו אפקטיבי לשמירה על נתונים חשובים.
   • בדיקות חדירה – על מנת לוודא כי מערכות אבטחת המידע לעסקים ואמצעי הגנת הסייבר הינם אפקטיביים וממלאים את הפונקציה לשמה הם נועדו בצורה מיטבית, יש לבצע בדיקות חדירה. הבדיקה מתבצעת באמצעות הזמנה של מומחי מחשבים שינסו לבצע פריצות בשיטות מגוונות ומתוחכמות וזאת בתיאום עם מנהלי החברה. בדיקות מסוג זה נקראות בדיקות חדירה – Penetration test.
   • שירותי ייעוץ – חברת ITcare מספקת שירותי ייעוץ בתחום מערכות ממוחשבות ופתרונות אבטחת מידע וזאת על ידי צוות מומחים מנוסה ומיומן. הפתרונות המתקדמים הינם אפקטיביים וחיוניים למניעה של פריצות סייבר ולהגנה מפני איומי רשת שונים.

   שירותי אבטחת מידע לעסק

   שירותי אבטחת מידע לעסק נועדו לספק הגנה על בסיסי הנתונים החיוניים לפעילות ולהתנהלות העסקית. המושג זליגת מידע מתייחס לנתונים הנאספים ונאגרים על ידי עסקים, חברות וארגונים ונחשפים בפני אנשים שאינם אמורים להיחשף אליו בשל אבטחת מידע לקויה. ליקויים במערכות אבטחת המידע של העסק נובעים מתכנון וההטמעה לא נכונים ויעילים של תוכנות אנטי וירוס, חשיפה לווירוסים ותוכנות כופר שונות ברשת האינטרנט, שימוש לא נכון או לא זהיר שאינו מתבצע בהתאם לכללים הנדרשים ברשת העסקית ופרוטוקולי הרשת. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי אבטחת מידע לעסק מתקדמים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר

   אמצעי האבטחה מידע עסק  עומדים בתקן האבטחה EMV המבטיח אחריות מלאה של חברות האשראי בעת ביצוע כל עסקה גם במקרה של ביטולים מצד הלקוח. כלי אבטחת מידע מספקים סביבה מקוונת בטוחה במשרדי חברות, ארגונים ועסקים. במהלך השימוש ברשת, בשירותים מקוונים ובשירותי ענן חשוב לוודא כי הגלישה הינה בטוחה ומבטיחה שמירת מידע ארגוני ומניעת זליגת מידע.

   מידע ונתונים ארגוניים ועסקיים מהווים נכס בעל ערך רב שיש לשמור ולהגן עליו בצורה יעילה ונכונה. חברות המחזיקות במידע רגיש מחויבות לנקוט באמצעי אבטחת מידע על פי חוק ובהתאם לתקנות ונהלים מחמירים. פגיעה בתשתיות מחשוב בארגונים הינה בעלת השלכות חמורות מבחינה כלכלית ועלולה להביא להשבתה של הפעילות העסקית בשל מחיקת נתונים ואובדן מידע. אמצעי אבטחת מידע כוללים תוכנות אנטי וירוס, כלים להימנעות מנוזקות, שירותי חומת אש ועוד.

   התאמת פתרונות מחשוב ואמצעי אבטחת מידע יעילים לעסק שלכם

   על מנת להתאים שירותי אבטחת מידע לעסק, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיתאימו עבורכם את אמצעי האבטחה המתקדמים והיעילים ביותר. חברת ITCare מתמחה במתן שירותי מחשוב ופתרונות אבטחה לעסקים, חברות וארגונים. מעטפת ההגנה נועדה למנוע מצבים של זליגת מידע, אובדן ומחיקה של נתונים בשל פריצות למאגרי מידע. השירותים המקצועיים ופתרונות המחשוב המתקדמים יבטיחו לכם שקט נפשי כי המידע החיוני לעסק שלכם נשמר בצורה מיטבית וכי ההתנהלות הארגונית הינה נכונה ויעילה. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה ופנייה ונשמח לספק לכם מענה מקצועי ביחס אישי להתאמה מושלמת של פתרונות המחשוב ומערכות אבטחת המידע לעסק שלכם.

   אבטחת מידע לעסק – שאלות תשובות

   מה הן הסיבות בגינן חברות מאבדות מידע?

   קיימות מספר סיבות נפוצות שבגללן חברות וארגונים מאבדים מידע יקר ערך. הסיבות הן:
   – מערכות הגיבוי לא מספיק חזקות
   – ניתן לגשת באמצעות האינטרנט למידע שיושב בגיבוי
   – רוב הגיבויים מתבצעים במקור אחד

   מה החשיבות של אבטחת מידע לעסק?

   אבדן מידע ונתונים חשובים של עסק, חברה או ארגון, עשויים לגרום לנזקים עצומים, הפסדים כספיים ואף אובדן לקוחות רבים. שירותי אבטחת מידע לעסק הם הפתרון לכל עסק, בכל תחום ובכל גודל. אבטחת המידע לעסק מתחילה ממודעות וחשיפת העובדים לסכנות הטמונות ברשת, וכמובן ממשיכה עם תוכנות אנטי-וירוס, שיטות הצפנת מידע, חיבורים מאובטחים לעבודה בענן, גיבויים ועוד.

   כיצד מתחילים?

   פשוט מאד! כנסו לאתר החברה, מלאו את טופס צור הקשר המופיע בדף הבית ונחזור אליכם בהקדם. לחילופין, חייגו 8329* ונענה מיד.