לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אבטחת מידע בענן

  אבדן מידע ונתונים חשובים של חברה או של ארגון ואפילו התקפות נגד רשתות, כל אלה עשויים לגרום לנזקים עצומים, להפסדים כספיים ואפילו לאבדן לקוחות רבים. שירותי אבטחת מידע בענן לעסקים הם הפתרון לכל עסק, בכל תחום ובסדר גודל בינוני וגדול לרוב. הם מבטיחים לו מקום מתאים שבו יישמר כלל המידע, לרבות כל אותם הנתונים החשובים. שירותי אבטחה בענן לעסקים מתבססים על טכנולוגיות חדשניות ועל רמת בטיחות גבוהה במיוחד ומאפשר לבעל העסק ראש שקט, מבלי שיצטרך לדאוג לדבר.

  מה כוללים שירותי אבטחת מידע בענן?

  שירותי אבטחת מידע בענן מציעים יתרונות רבים ומענה לצרכים שונים:

  אבטחת נתונים ותוכן – שירותים אלה מתבססים על מערכות אבטחה מתקדמות במיוחד, המציעות הגנה רבה וזמינות מרבית של הרשת יחד עם שירותיה, כולל מוקד תמיכה. החווה של אותה חברה המציעה את השירות נעזרת באפליקציות שונות, המותאמות לעומסי הרשת המשתנים. היא מגובה בתוכנה מיוחדת – פיירוול, המאפשרת גישה ישירה אליה אך ורק על ידי שימוש במנגנון ייפוי כוח הפוך, המציע הגנה נוספת. מדובר בהגנה רב שכבתית על אותו מידע הנשמר על גבי הענן, שהוא השרת הווירטואלי, מה שמונע התקפות, ווירוסים וגם את כניסתן של תוכנות ריגול ושל תוכנות פוגעניות אחרות, הגורמות לנזק רב.

  אבטחה ברמה גבוהה לחוות השרתים – השירות כולל שירותי מחשוב ענן, הנמצאים בפועל בחוות שרתים שונות, הממוקמות במיקומים שונים. לכל חווה ישנם מספר גיבויים בתצורת חווה משנית, המספקת לה מענה במקרה של קריסת החווה הראשית. מעבר לכך, נהנות החוות מרמת תחזוקה שוטפת, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ולכן גם משרידות גבוהה.

  גיבוי באמצעות Veeam Backup&Replication– שירותי גיובי ואבטחה בענן אלה כוללים גם גיבוי נוסף, באמצעות תוכנת הגיבוי של חברת Veeam Backup&Replication, הנחשבת למובילה בתחומה.

  הגנה על החומרה – אבטחה ברמה גבוהה הינה גם כזו המתייחסת אל החומרה עצמה. שירותי האבטחה מציעים גם הגנה על כל הציוד הלוקח חלק במערך השלם, כדי למנוע תקלות מיותרות ואיבוד מידע. מרכז הנתונים עצמו מאובטח באמצעות מצלמות אבטחה במעגל סגור, 24/7. הגישה אליו מוגבלת, ואפשרית אך ורק באמצעות זיהוי מאומת. מי שיכול להיכנס אל המרכז חייב לעמוד בהצלחה בבדיקות ביטחוניות מחמירות, על פי החוק.

  הגדרת רשת פרטית – VPN – הדבר מאפשר ללקוח להתחבר בצורה מאובטחת אל השרת עצמו, המאוחסן בחוות השרתים של החברה המציעה את השירות. שימוש בתוכנת הגנה מתאימה – Firewall – מאפשר העברת נתונים בצורה מוצפת ומבלי שאלה יהיו חשופים לתוכנות זדוניות ולנזקים שונים.

  ניטור השרת – כדי לאפשר לעסק ליהנות משרת זמין ומשירותים שונים נוספים, מנוטר השרת בכל 5 דקות, לאורך כל שעות היממה. במקרה בו מגלים תקלה כלשהי, מקבל בעל העסק, הלקוח, דיווח מידי, בין אם באמצעות המייל, בין אם בטלפון ובין אם במסרון.

  קידום אתרים קידום אתרים
  !