לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   וירטואליזציה

   וירטואליזציה היא שיטה המאפשרת הפעלת תוכנות ומערכות רבות על בסיסו של משאב יסודי אחד. השיטה מבוססת על שימוש במשאב הבסיסי וחלוקתו באופן וירטואלי, לצורך ניצול הפוטנציאל שבו ושימוש בו למספר תכניות שונות. כך למשל, ניתן להשתמש במעבד או בחומרה אחרת המספקת זיכרון, לצורך פתיחת מספר יישומים במקביל.

   אפקטיביות היא שם המשחק

   בעולם המודרני בו אנו חיים, ברור כי חברה, ארגון או עסק לא יוכלו להרשות לעצמם להתקיים ללא מערכת מתקדמת ויציבה של ניהול, אבטחת ואחזקת מידע. בשנים האחרונות, השיפור וההתייעלות במערכות המחשבים מביאים לכמות רבה של חומר המצוי במקום אחד, ולהפעלה של משאבים רבים על ידי משתמש יחיד. וירטואליזציה היא שיטה המאפשרת ניהול נכון של תוכניות ושימוש יעיל במשאבים אלו. שירותי מחשוב לעסקים, האחראים לכל צורך הקשור בתקשורת מחשבים, ניהול ואבטחת מידע, מספקים גם שירות ופיתוח של מערכות וירטואליזציה. כך העסק יקבל את הכלים המתקדמים ביותר.

   אין תלות במשאב המקורי

   וירטואליזציה מאפשרת תחזוקה וטיפול בתוכניות הקיימות ללא תלות בשרת האם. ניתן לשלוט בקלות על המערכות המופעלות וירטואלית ואין צורך לגעת בשרת הבסיסי. גם בהפעלה היום יומית מעניקה השיטה נוחות, כאשר קל להפעיל תוכנות, לשפרן ולתפעל אותן מרחוק – ללא קשר או תלות בשרת.

   חיסכון ונוחות במקום אחד!

   המידע המאוחסן בחברות ובארגונים הוא אדיר, ותעבורת הנתונים מידי יום היא גדולה מאוד. לעיתים, תוכנות רבות הנמצאות בשימוש מנצלות אחוזים מעטים מהפוטנציאל של השרת, כאשר חלק גדול מהמקום אינו פעיל, למרות הדרישה ליעילות ולשימוש מרבי במשאבים. וירטואליזציה מספקת מענה מושלם בדיוק לבעיה זו, כאשר מערכות הפעלה רבות פועלות בצורה וירטואלית בעזרת אותו שרת. גם במישור הנוחות, מספקת הווירטואליזציה אפשרות לסדר ויעילות של החומרה הקיימת, כאשר ניתן לסנן ולהוציא את המשאבים והחומרות שאינם הכרחיים, ולהגיע לניהול אפקטיבי של העסק.

   שירותי IT להשקעה בטוחה

   כחלק מהשירות הניתן על ידי חברות המחשוב והתמיכה, ניתן כעת למצוא שירות בשיפור תוכנות וירטואליזציה, הפעלתן, תחזוקן ואבטחתן. כל חברה המעוניינת במערכת מחשוב יעילה ומתקדמת, מוכרחה לעבוד מול חברה המעניקה שירותי IT הכוללים שירות בתחום הווירטואליזציה, בכדי לספק לעצמה ביטחון ארוך טווח להשקעה משתלמת באמת.

   לחצו כאן והשאירו פרטים