שירותי מחשוב לעסקים
לפרטים נוספים הזינו את פרטיכם:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9975040
פתרונות מחשוב

פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים כוללים סיוע מקצועי בכל תחומי טכנולוגיית המידע, ביניהם שירותי תמיכה, הגנה, ייעול ומניעה - הכל תחת קורת גג אחת.

חברת IT CARE מכירה בכך שמחשבים צריכים לשרת אנשים ולא להפך. 

✔ אנו חברה המתמחה במתן שירותי IT - טכנולוגיות מידע ופתרונות מחשוב עסקיים. 

✔ כמו כן, אנו דואגים לכך שפתרונות המחשוב שלנו יהיו לא רק איכותיים ומתקדמים אלא גם יצירתיים ובעלי ערך מוסף ואכן, השירות שלנו מקיף את העסק במעטפת מתקדמת במיוחד. 

✔ IT CARE הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של פתרונות מחשוב ותקשורת לארגון, לבתי עסק ועוד, תוך התאמה אישית לכל לקוח ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום.

✔ חברת IT CARE מציעה פתרונות מחשוב לעסקים כמו שלך, במטרה לחסוך לך זמן יקר וכסף שאתה נאלץ לבזבז בהתמודד עם תוכנות מחשב, רשתות תקשורת של החברה, שירותי תחזוקת מחשבים ועוד.

✔ אנחנו מציעים היכרות עם פתרונות מחשוב משלימים כגון, תוכנות הנהלת חשבונות, AutoCad, SAP, שירותי אבטחת מידע, תחזוקת המכשירים, מחשוב ענן, גיבוי בענן לעסקים, תמיכה מרחוק, תמיכה באתר לקוח ועוד.

מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים - הגנה על מערכות המחשוב

בעלי עסקים קטנים אינם זקוקים לאותו סוג פתרונות מחשוב לארגונים וחברות וגדולות. השימוש במערכות מחשב כיום הינו נרחב במיוחד והפעילות תלויה רבות בפתרונות מחשוב החל מתשתיות אינטרנט דרך חומרה ועד לשימוש בתוכנות. 

המידע בעידן החדש הולך ומתרבה מרגע לרגע. מה שהיה בעבר מאגר מידע שאתו עובדים ומדי פעם מתעדכן, הפך להיות אוטוסטרדה של אינפורמציה המתחדשת מדי בוקר. כאשר בכל פעם עולה לאוויר תוכנה חדשה, מוטמעת סביבת עבודה חדשה בארגון ויוצאים פיצ'רים מעודכנים לשימוש בתחום. 

כל אלו הופכים את הארגון להרבה יותר חשוף לחדירה חיצונית ובשל כך, מצריכים מערכת אבטחה וניטור מידע הפעילה 24/7 סביב השעון ומגבה את המידע אחת ליממה. כך תימנעו מאובדן מידע מהותי. נושא אבטחת מידע הינו קריטי עבור חברות בעידן הדיגיטלי הממוחשב. 

חברות מקצועיות המתמחות בהתאמת אמצעים אלו מספקות אמצעי אבטחת מידע מתקדמים והגנה מפני התקפות סייבר ומגוון איומי פריצה למאגרי מידע חיוניים ורגישים.

פתרונות מחשוב לעסקים עם IT CARE

מענה מיידי, טיפול זריז ומקצועי

מענה מיידי, טיפול זריז ומקצועי

סיוע מקצועי בכל תחומי טכנולוגיית המידע

סיוע מקצועי בכל תחומי טכנולוגיית המידע

שירותי תמיכה, הגנה, ייעול ומניעה - הכל תחת קורת גג אחת

שירותי תמיכה, הגנה, ייעול ומניעה - הכל תחת קורת גג אחת

שירותי חירום דחופים 24/7

שירותי חירום דחופים 24/7

עוברים לענן? אנו מציעים פרויקט מעבר ללא עלות – מעבר שקט תוך שמירה על הפעילות השוטפת של עסקך.

עוברים לענן? אנו מציעים פרויקט מעבר ללא עלות – מעבר שקט תוך שמירה על הפעילות השוטפת של עסקך.

שירותי גיבוי המבוצעים כברירת מחדל תוך הצפנתם בשתי מקומות נפרדים

שירותי גיבוי המבוצעים כברירת מחדל תוך הצפנתם בשתי מקומות נפרדים

תקן אבטחת מידע מן המתקדמים בענף – Iso27001

תקן אבטחת מידע מן המתקדמים בענף – Iso27001

תמיכה טלפונית, תמיכה מרחוק או הגעה במידת הצורך

תמיכה טלפונית, תמיכה מרחוק או הגעה במידת הצורך

הטמעת מערכות מידע ממוחשבות

הקמת מערך ממוחשב הכולל: תשתיות, נתיבים, התקנת שרתים, בחירת חדרי קירור ועוד. 

המידע האינטרנטי בארגון, כמו גם התקשורת של הארגון עם לקוחות וגורמי חוץ אחרים - מתבססת רובה ככולה על תקשורת אינטרנט. 

ככזו, היא מצריכה תשתית מתאימה המאפשרת תקשורת שוטפת ונטולת עיכובים, עומסים, בעיות אינטרנט ועוד. מערכות מידע ממוחשבות מאפשרות לנטר את התקשורת הארגונית ובהתאם, לספק פתרון יעיל באופן מידי, בכל פעם שעולה הצורך בכך. 

כל בית עסק עושה שימוש במערכות מידע שונות בהתאם לצרכים הארגוניים והתפעוליים הספציפיים. החברה המספקת שירותים מתקדמים אלו לחברות תסייע בהתאמת מערכות המידע שישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר. 

ציוד ממוחשב מחייב תחזוקה שוטפת לצורך טיפול בתקלות ובעיות הצצות מפעם לפעם. חברות המספקות שירותים אלו ישלחו טכנאי במידת הצורך וזאת כאשר לא ניתן לתקן את הבעיה מרחוק.

מומלץ לבצע רכישה כוללת של ציוד המכשירים בהתאמה אישית וזאת על מנת לצמצם הוצאות.

פתרונות מחשוב לעסקים - תקשורת פנים ארגונית

פתרונות מחשוב כוללים ניהול מלא של מערכות IT ושירותי ענן של החברה. חברתנו מספקת ללקוחותיה הרבים פתרונות מחשוב מתקדמים המשפרים ומייעלים את הפעילות הפיננסית בדרך לצמיחה ורווחיות.

העידן בו אנו חיים הוא עידן של תקשורת. החל מטלפונים שכבר כמעט ואינם נמצאים בשימוש השוטף, דרך השימוש ברשתות המדיה השונות ועד לתקשורת פנים ארגונית. ארגון מצליח משקיע את עיקר הזמן והמשאבים שלו במטרות התפתחות. 

משמעות הדבר הלכה למעשה היא, כי לא ניתן להשקיע את כל הזמן בתחזוקה שוטפת של התשתיות ויש צורך לוודא כי התקשורת הפנים ארגונית והחוץ ארגונית מנוהלות על ידי מערכות אוטומטיות שאפשר לנהל מרחוק.

פתרונות מחשוב לעסקים - תמיכה טכנית והטמעת טכנולוגיות מתקדמות

תמיכה טכנית הינה הכרחית, שכן תקלה במערכת הממוחשבת עלולה להשבית את היכולת שלו להמשיך ולהעניק את השירותים. ארגון מעצם היותו כזה, דורש רמות ארגוניות גבוהות לצורך התפקוד השוטף ונטול ההפרעות. 

על מנת להבטיח כי לא תצטרכו להמתין שעות, ימים ולפעמים אפילו שבועות לטכנאי. שירותי תמיכה שוטפת הניתנים לארגונים במסגרת הופכים את החיים להרבה יותר קלים. 

במקרה בו מתגלה בעיה במערכת או שמתרחשת פריצה אליה. הרי שנוצרת תחושת לחץ המחייבת לנסות לפתור את הבעיה באופן מיידי. שירותי תמיכה טכנית הניתנים אונליין ובזמינות מלאה, יעניקו לכם תחושת ביטחון ושקט נפשי שתוכלו לקבל מענה מיידי שיאפשר לכם לשוב ולספק את השירותים במהירות המרבית.

כל ביזנס נדרש לבצע פעולות תחזוקה ושדרוגים בתשתיות ועל מנת לעשות זאת בצורה נכונה יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה במתן תחליפים ממוחשבים שיכולה לספק תמיכה וייעוץ לתכנון של מערכת המכשירים הטכנולוגיים של המקום.

חברתנו מספקת שירותים מתקדמים לחברות היכולים לשדרג את הפעילות ולייעל את ההתנהלות הארגונית. אנו מציעים ללקוחותינו אמצעי תקשורת ממוחשבים מתקדמים שיסייעו לכם לשדרג ולשפר את איכות השירותים. להרחיב את קהל הלקוחות ולממש יעדים ומטרות ארגוניים.

שירותי ענן כחלק ממניפת פתרונות המחשוב שלנו:

אחד מפתרונות מחשוב שאנחנו מציעים הוא שירותי ענן.  שירותי ענן מאפשרים אחסון וגיבוי מידע בצורה מאובטחת וללא מגבלת נפח. 

כדי להימנע מיצירת עומסים מיותרים בתקשורת הארגונית ובמסדי המידע הקיימים.  העלאת המידע לענן הינה בין הצעדים החכמים שהחברה יכולה לנקוט בהם. 

שירותי ענן ניתנים כחלק ממערך פתרונות מחשוב לעסקים שלנו ונתמכים סביב השעון על ידי צוות מקצועי. ארגונים גדולים יבחרו בחבילת שרותים גדולה ומקיפה העונה על כלל הצרכים הארגוניים. 

עסקים קטנים שאינם עושים שימוש במשאבים ממוחשבים רבים בשגרת פעילותם יכולים לבחור בחבילת שירות קטנה עם חיבור לשרת אחד בלבד. בחירה טובה של אמצעים ושירות בנושא זה תתקבל בהתייעצות עם מומחים בתחום. 

ישנן חברות מקצועיות רבות המציעות פתרונות מחשוב המותאמים למקומות. צוות המומחים של החברה ידעו להתאים את חבילת השירותים הטובה והאיכותית ביותר לצרכי הלקוח האישיים.

שירותי מיקור חוץ OUTSOURCING

השירות בשיטה של מיקור חוץ מאפשרים התנהלות מקצועית ונבונה שתוביל לצמיחה פיננסית ומקצועית. שרותים ניתנים בהתאמה אישית לצרכי החברה ולאופי פעילותו. השירותים הממוחשבים חוסכים זמן והוצאות ומספקים מענה למגוון הצרכים של המקום. 

התאמתם של השירותים מתבצעת לאחר הגדרת יעדים ואפיון מטרות. השירותים הממוחשבים משלבים בין חומרה ותוכנה ומהווים חלק בלתי נפרד מהעבודה. 

השירותים הממוחשבים ניתנים לאחר מתן ייעוץ מקצועי ובליווי צמוד של מומחים. החברה זוכה לקבל ציוד מתקדם, נהנה מהטמעת תוכנות וזוכה לידע חיוני התורם להתפתחות מקצועית ופיננסית.

תמיכה מרחוק כולל הגעה פיסית למשרד

חברה לשירותי מחשוב נחשפת למידע רב שבמקרים רבים צריך להישאר חסוי. ולכן היא צריכה להיות גם מקצועית וגם אמינה. כשאתם שוכרים אצלנו שירותי מחשוב אתם יכולים להיות רגועים שבכל תקלה, יטפל טכנאי מקצועי ודיסקרטי. בין אם דרך תמיכה מרחוק וגם במקרים שיש צורך להגיע פיזית למקום. 

השירות שלנו מאופיין ביחס אישי ואדיב וברמה מקצועית מהגבוהות בתחום. בנוסף שירות התמיכה מרחוק שלנו מקטין בצורה משמעותית את ההוצאות שלכם ופותר תקלות במהירות. 

כך שתוכלו לשמור על תקשורת דינמית ורציפה בין העובדים, ועל ידי כך לייעל את העבודה ולהגדיל את התפוקה ואת הרווחים, ללא כל דאגה לתקינות המערכות הממוחשבות ומערכות התקשורת והאינטרנט, וגיבוי המידע. 

אצלנו תוכלו לקבל חבילה מושלמת במחירים משתלמים. חבילת שירותים תנהל את כל הצרכים שלכם, בזמינות של 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע. 

בחירה נכונה של שירותי מחשוב מהווה מפתח לצמיחה פיננסית. השירותים המתקדמים ניתנים על ידי חברות מקצועיות המתמחות בהתאמת פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים העונים על מגוון הצרכים בהתאמה אישית לאופי פעילותו של העסק.

שירותי DR התאוששות מאסון

ארגונים רבים אינם יכולים להיות תלויים במקור עבודה אחד מרכזי וכמובן אינם יכולים להיות תלויים באף גורם חיצוני. כאשר לארגון יש מערכת DR - Disaster Recovery , הארגון למעשה עובד על המערכת הקיימת כשבו בזמן, היא משוכפלת ומסונכרנת כל העת למקום נוסף. לכן כל קובץ, מסמך, תוכנה יתקיימו בשתי המקומות בו זמנית.

משום כך, בעת תקלה או נפילת מערכות, קיים גיבוי מדויק של כלל המערכת. כיוצא בזאת, בכל עת הארגון ימשיך לעבוד גם במקרים של נפילת מערכות. זו למעשה חשיבותה הרבה של מערכת DR.

 

בנוסף, חברות בעלות אופי פעילות מסורתית עושים פחות שימוש באמצעים ממוחשבים וזאת בהשוואה לחברות טכנולוגיה והייטק. 

צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם שירות מקצועי, ייעוץ וליווי בהטמעה של טכנולוגיות מתקדמות המשלבות פשטות יצירתית ותודעת שירות.