לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   גיבוי בענן

   גיבוי ושחזור נתונים הינו שירות מקצועי אשר כל ארגון, חברה או עסק זקוקים לו, כמו כן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות שירות גיבוי ושחזור נתונים הפך להיות אחד מן השירותים המהותיים והמבוקשים ביותר בכל עסק אשר מבקש לשמור על ביטחון ושקט נפשי. בשנים האחרונות כל ארגון מתבסס על שירותי גיבוי ושחזור נתונים, מהסיבה הפשוטה כי מדובר בכלי מתקדם ומקצועי במיוחד לשמירה על כל המידע הרגיש והחשוב ביותר של העסק, ללא החשש של איבוד חומר או אפשרות כי גורם לי רצוי יכול לפרוץ אל מערכות המידע ולעשות שימוש במידע ואף להעתיקו. כמו כן, חשוב לזכור כי גיבוי ושחזור נתונים מאפשר לבעל העסק אחסון בלתי מוגבל של כל מידע העסק ללא כל הגבלה של מרחק גיאוגרפי. בנוסף, אחד היתרונות המרכזיים ביותר של שירותי גיבוי ושחזור נתונים הוא העובדה כי הוא חוסך כסף רב לכל עסק, ואף מפחית באופן משמעותי את צריכת האנרגיה.

   IT CARE הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי גיבוי בענן לעסקים, גיבוי מחשב בענן, שירותי גיבוי מרחוק לבתי עסק, שירותי גיבוי מרחוק לבית עסק, ועוד. כמו כן, החברה מציעה מגוון פתרונות תוך התאמה אישית לכל לקוח אשר מבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

   שירותי גיבוי מרחוק לבית עסק

   שירותי גיבוי מרחוק לבית עסק הפכו בשנים האחרונות להכרח של ממש עבור כל עסק, מהסיבה כי מרבית העסקים כיום, קטנים וגדולים, ותיקים וחדשים, מתבססים על מערכות מידע ומחשבים. בניגוד לשנים עברו, אז מרבית המידע היה נשמר בקלסרים ומגירות, כיום ישנה אפשרות חכמה ומתקדמת אשר מציעה לכל עסק באשר הוא לגבות ולשמור את כל המידע הרלוונטי והחשוב בקלות, ללא כל מגבלה של מקום או מרחק.

   גיבוי מחשב בענן

   שירותי גיבוי מחשב בענן הפכו בשנים האחרונות לנפוצים ומבוקשים במיוחד בקרב ארגונים וחברות רבות בארץ ובעולם כולו. כמו כן, שירות מתקדם וחכם מסוג זה יכול בהחלט לחסוך עלויות כספיות ולהפוך את כל התחום של גיבוי מידע ושמירתו לפשוט וקל יותר.

   שירותי גיבוי מרחוק לבתי עסק

   IT CARE הינה חברה בעלת ותק רב וניסיון בהענקת שירותי גיבוי לעסק מרחוק, כמו כן החברה מספקת תמיכה טלפונית, תמיכה מרחוק והגעה למקום במידת הצורך.

   לחצו כאן והשאירו פרטים