שירותי מחשוב לעסקים
לפרטים נוספים הזינו את פרטיכם:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9975040
שירותי ענן

שירותי ענן

שירותי ענן הם שירותי מחשוב סטנדרטיים של עסקים, המבוצעים במרכזי המידע של ספקי שירות חיצוניים ולא על גבי שרתים מקומיים. שירותי ענן לעסקים מספקים את המידע והטכנולוגיה ללא צורך בהוצאות נוספות על משאבים מיותרים. החיסכון בא לידי ביטוי בחוסר השקעה כספית ברכישה של שרתים ובהקמת מערך תקשורת הכרוך בהוצאות כספיות גבוהות.  

✔ חברת IT CARE מספקת שירותי ענן לעסקים קטנים וגדולים שונים החל ממשרדי עורכי דין, חברות יהלומים, סטארטאפים, בתי מלון, בתי חולים פרטיים, תעשיית הבנייה ועוד.  אנו עומדים כאן בפניכם לכל שאלה ופנייה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי.

✔  המטרה העיקרית שלנו כספקי "שירותי ענן ותקשורת" היא לאפשר לכל לקוח שלנו, בין אם הוא גדול או קטן, להתמקד בניהול העסק ולייצר לו שקט בכל תחום שירותי מחשוב ענן. 

✔  אנו פעילים בארץ בחו"ל כאשר ברשותנו מספר חוות שרתים בעלי מוצרים מקדמת הטכנולוגיה. 

✔  ברשותנו צוות תמיכה מקצועי ומיומן שנבחר בקפדנות יתרה על מנת להעניק יחס מצוין ויוצא מן הכלל ללקוחותינו. 

✔  כמו כן, ברשותנו תקן אבטחת המידע הגלובלי המעיד על איכות ההתייחסות והמקצועיות הנדרשת מספקי מחשוב אלו. 

✔  אנו דואגים להעניק יחס אישי, צמוד והענקת תחושת ביטחון ללקוחותינו שיודעים שאנו צועדים איתם יד ביד לאורך כל הדרך.

שירותי ענן לעסקים של חברת IT CARE

כיצד שירותי ענן עוזרים לניהול העסק שלך?

המושג "ענן" הפך בשנים האחרונות למושג שכיח מאוד בתחום טכנולוגיית המידע והמחשוב והוא מקושר כעת לכל היבט של עולם שירותי IT: שרתים, אחסון, גיבוי אפליקציות - כל המידע זורם כעת לכיוונו או ל "ענן פרטי" שמשמעותו אחסון המידע על מחשב של מישהו אחר ושליפתו באמצעות שימוש בחברה במיקור חוץ.

השימוש בשירותי ענן מאפשר לעסק אחסון מידע בכמויות גדולות באמצעות התקשרות לספקים הגדולים המצויים במרחק רב, וללא מגבלות גיאוגרפיות. חסכון בעלויות והתייעלות ארגונית - החסכון העצום בהוצאות על תשתית, אחזקה וטיפול בשרתים.

על מנת ליצור מערכת יעילה של שירותי ענן אלו יש צורך בצירוף של מספר גורמים: 

1. ראשית, דרושים יצרני השרתים. בדרך כלל, חברות גדולות ומבוססות אשר ביכולתן לספק את השרת. 

2. מלבדן נדרשות מערכות הפעלה, תוכנות לעיבוד נתונים, אפליקציות וכן יצרני וירטואליזציה.

שירותי ענן לעסקים קטנים וגדולים

✔ חברת IT CARE בעלת ותק של כ - 20 שנות ניסיון. צוות המומחים שלנו עומד לפנייתכם בכל שאלה, התייעצות והזמנה. 

✔ חברת IT CARE מתמחה במתן פתרונות ממוחשבים מתקדמים לעסקים מכל הסוגים וחברות.

✔ צוות המומחים שלנו יעניק לכם ייעוץ מקצועי ויתאים עבורכם את חבילת טכנולוגיות המחשוב הטובה ביותר לצורכי החברה ולאופי פעילותה.

✔ החברה מספקת פתרונות טכנולוגיות המייעלים את הפעילות של החברה, מעודדים צמיחה ומגדילים רווחיות.

✔ אנו נשמח להעניק לכם יחס אישי ומקצועי להתאמת פתרונות מחשוב מתקדמים ושירותי ענן לעסקים שלכם. 

✔ חברות המספקות פתרונות מחשוב מעניקות ייעוץ הניתן על ידי מומחים לשם התאמת פתרונות טכנולוגיים לצרכי החברה. אחד השירותים החשובים הוא שירותי גיבוי ענן בו שנועד למנוע אובדן מידע במקרה של תקלה.

לשיחה עם נציג וקבלת פרטים נוספים על שירותי ענן וטכנלוגיית מידע מותאמים לעסק שלך - צור קשר:  077-9775040

היתרונות בשירותי ענן

  • שירותי ענן ניתנים בכדי לאחסן מידע בצורה מאובטחת הכוללת אבטחת מידע לעסק על גבי שרת מרוחק כלומר הם בעצם פעולות מחשוב המסופקות באמצעות מחשב רחוק, הניתן להתחברות על ידי האינטרנט או בעזרת קו תקשורת מובנה
  • שירותי ענן מייעלים כלכלית שכן אין צורך ברכישות חומרה פיזית, עלויות חשמל, קירור ועוד. מטרתם העיקרית היא חיסכון בשרתים מיותרים והעברה של מחסן המידע למקום מרוחק. השיטה מספקת אפשרות לוויסות רמת העומס והשימוש בתוכנה, כך שניתן להימנע מטיפול מיותר בשרתים גדולים וקבועים, ואין צורך ברכישה של משאבים יקרים ומיותרים;
  • באמצעות שירותי ענן אנחנו מקבלים מקום לגיבוי ולאחסון של קבצים.;
  • כמו כן, קיים שימוש של תוכנה המאפשר למשתמש לקבל פעולות תוכנה אוטומטיות מאתר הספק, וללא צורך ברכישת המוצר והתוכנה והתקנה שלהם בחומרה.

שירותי גיבוי נתונים בענן

אחד האמצעים החשובים לעסקים, הינו שירותי גיבוי בענן המבטיח אחסון נתונים בצורה מאובטחת. 

בעידן בו אנו מייצרים מידע דיגיטלי רב הכולל תמונות, עריכת מסמכים ויצירה של מאגרי נתונים ישנה חשיבות רבה לאחסון, שימור ואבטחת המידע בצורה נכונה ויעילה. 

שכן מידע הינו כלי עוצמתי ונכס בעל ערך רב עבור חברות, ארגונים ואנשים פרטיים. עולם העסקים הינו תחרותי במיוחד וישנם מי שמנסים להגיע למידע שעשוי לספק להם יתרון על המתחרים וזאת בדרכים לא לגיטימיות. 

בין אם מדובר בעסק גדול או קטן, הרי שיש צורך לשמור ולאבטח את המידע בצורה יעילה. פעולות אלו יביאו תועלת ברורה לחברות גדולות הזקוקות לאחסן כמויות מידע גדולות. 

אך למעשה, גם חברות בינוניות וקטנות ואפילו אדם בודד בשימוש ביתי, נמנים כצרכנים הנהנים מהיתרונות של אמצעים אלו. הם נעים בין מתן מקום לדואר אלקטרוני ועד לתשתית לרשתות מידע גדולות והפעלת אפליקציות מורכבות.

מה שרת וירטואלי VPS מציע?

שרת VPS הוא פתרון ענן שמאפשר לאחסן מידע רב וכבד שדורש המון שטח אחסון באתר שלך בצורה יעילה וחכמה. אם יש לך צורך במערכת עם עיבוד נתונים מהיר עם שטח דיסק גדול בצורה משמעותית - שרת וירטואלי הוא הפתרון האידיאלי עבורך. 

מתן שירותי אבטחה, אחסון, גיבוי, בידוד והתאמה אישית תוך שמירה על עלויות נמוכות. השילוב של הקצאת משאבים מבוקרת והתאמת השירותים לצרכי החברה, הגדרת משאבי ניהול ייעודיים וציוד מקצועי.

שרת וירטואלי מבוסס על תוכנת וירטואליזציה. לדוגמה, אפשר לבחור לארח את האתר שלהם בחוות שרתים ייעודית. השרתים הייעודיים של הלקוח הם פרטיים ובלעדיים של הלקוח. ביכולתה של מערכת הפיקוח על השרת הוירטואלי להבטיח שהאתר לעולם לא יפול. 

ברגע שצצה בעיה, היא מנוטרת מסביב לשעון ומבצעים את התיקונים המתאימים. לשרת VPS יש ציוד כפול ומבנה חזק וייחודי. אם קיימים מקרים קשים ומורכבים, בזכות השרת הוירטואלי התיקונים מתבצעים בזמן מועט יחסית ואין צורך לסגור או להשבית את האתר עבור זה. 

מהם שירותי ענן מנוהלים?

שירותי ענן מנוהלים הם מונח שמאגד בתוכו את סוגי שירותי הענן. מערכת שירות סגורה מנוהלת אופקית ומספקת לארגונים את כל שירותי מחשוב הענן המתקדמים בצורה מאורגנת ומאובטחת. 

מערכות שירותי ענן לארגונים קטנים וגדולים כוללים חוות שרתים, ציוד טכני מתקדם, מערכות תוכנה שונות, תשתית ופלטפורמה לניהול כל המידע של הארגון שלך בפשטות, בקלות וללא מאמץ.

שונה משירותי מחשוב ענן רגילים שבהם יש צורך בפיקוח ואבחון על המידע המאוחסן בשרת כל הזמן. בשירותי ענן מנוהלים הגיבוי והאחסון הוא דינמי ופועל כל הזמן ללא הפסקה והוא מתרחש 24/7. כך שהתוכנה נבדקת בכל פעם שהגיבוי מתעדכן כדי להבטיח שהוא לא מכיל קבצים זדוניים ופריצה למערכת המידע של החברה. 

אם קורה מצב ואתה תחת תקיפה זדונית של האקרים? אין לך מה לדאוג. הכל תחת שליטה. שירותי ענן מנוהלים מאפשרים יכולת לשחזר את המידע שאיבדת או שנגנב לך, במהירות בזק. בלי המתנות וחרדות מיותרות ובלי תוספת עלות.

קיימים 5 סוגי שירותי ענן עיקריים:

עננים הם שירותי מחשוב במתקני Data Center (מתקני מחשוב)/ אנחנו נציין 5 סוגי עננים עיקריים הקיימים בעולם:

  1. ענן ציבורי - הוא הפופולארי וההנפוץ ביותר. הוא משרת מספר עסקים בו זמנית. כולם נמצאים במרכז מחשבים אחד שבבעלות ספק שירותי ענן.
  2. ענן פרטי - ענן פרטי לארגון או עסק אחד בלד. שירות ענן פרטי בהתאמה אישית.
  3. ריבוי עננים - עסקים או ארגונים בוחרים להשתמש במספר עננים באותו הזמן על מנת לצמצם את הסיכונים ולחסוך עלויות.
  4. ענן שיתופי - כאשר יש מספר ארגונים שיש לכם מטרה או מכנה משותף, הן בוחרות בענן אחד עבור כולן והן משתתפות בו.
  5. ענן היברידי - הוא שילוב של ענן פרטי וענן ציבורי. ענן פרטי הוא ענן הממוקם בתוך הארגון עצמו, והוא נשלט ומנוהל על ידי הארגון. ענן ציבורי הוא ענן הממוקם בחוות שרתים מרכזית של ספק שירותי ענן, והוא זמין לשימוש על ידי כל ארגון המעוניין בכך.

מאמרים בנושא שירותי ענן

שאלות תשובות

במידה ורכשתי שירותי ענן מנוהלים לעסק שלי, וכעבור שנה העסק שלי גדל מבחינת כמות המשתמשים והנפח שלי, האם אני צריך לרכוש מערכת חדשה?

היתרון הגדול של מערכות ענן הוא שמערכות אלה הם מערכות מודולריות שמותאמות לכל בעל בעסק ע"פ צרכיו, ולכן גם במקרה שהעסק גדל או קטן, אנחנו נדע לווסט ולהקצות את המשאבים הדרושים לעסק שלך, ובכך לחסוך לך על כסף רב על שדרוג וייעול מערכות המחשוב.

כיום אני עובד בתצורת של עבודה בשירותי ענן מנוהלים, במקרה של אובדן מידע, האם אוכל לשחזר את המידע?

במידה ואתה עובד בשירותי ענן מנוהלים, במקרה של אובדן מידע אנו נדע לשחזר את המידע שלך במהירות האפשרית. כשאר אתה עובד בענן, המידע שלך מגובה ע"ב יומי במספר שרתים שונים הנמצאים במקומות שונים.

האם מעבר לשירותי ענן יכול להביא לחיסכון בהוצאות הכספיות לעסק שלי?

מעבר לשירותי ענן יכול לחסוך לבעל העסק אלפי שקלים בשנה, היום ניתן להתאים לכל בעלם עסק החבילה משתלמת והמותאמת אישית ע"פ צרכיו, ובהתאם להתפתחות האירגונית בעסק שלו.

אז החלטנו לעבור לתצורה של שירותי ענן, מה זה בעצם אומר? מה זה מחשוב בענן?

המשמעות של עבודה בתצורה של שירותי ענן היא בעצם שכל מערכות המידע והמחשוב של העסק שלך נשמרים ומאוחסנים בכל רגע נתון בחוות שרתים מרוחקת, מאובטחת ומוגנת בצורה הטובה ביותר.