לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   תחזוקת מחשבים

   תחזוקת מחשבים היא הבט חשוב מאין כמוהו כשמדובר במקומות בהן החברה מתבססת על פעילותן. במשרדים וחברות רבות תחזוקת מחשבים שוטפת ומקצועית מהווה את ההבדל המהותי בין פעילות תקינה, יעילה ופרודוקטיבית של חברות רבות לבין אלו שאינן כאלה. חברת ITCare מעניקה לחברות רבות שירותים רחבים ומגוונים אודות תחזוקת מחשבים. יש וניתן לדמות את המחשבים לצמחים של ממש. אלו דורשים מאנשי המקצוע בתחום הגננות תחזוקה שוטפת שלהם על מנת שיפרחו, יעניקו פרי ויגדלו ובכך להביא לייעודם המרבי. ב- ITCare מחויבים להעניק שירות של תחזוקת מחשבים ברמה הגבוהה ביותר זאת על מנת להימנע ממכלול של תקלות עתידיות העלולות לצוץ ולהרחיב את ההוצאות הפנים משרדיות.

   תחזוקת מחשבים כוללת מספר נרחב של פעולות מגוונות הנעשות על בסיס קבוע, הכול בכדי למנוע תקלות ולחסוך בעלויות גבוהות.

   להלן מספר דוגמאות הנוגעות לתחזוקת מחשבים בעסקים:

   • שאיבת אבק ממחשבים – בשל העובדה כי במחשבים קיימים מספר מאווררים ובכך שלרוב הם נייחים, המחשבים צוברים סביבם אבק ולכלוך רבים. במקרים רבים התאספות רבה של אבק ולכלוך יוצרים עבור המחשב קושי פיזי של ממש לעבוד בתפוקה מרבית, כשהדבר בא לידי ביטוי ביכולתם של המאווררים לעבוד בצורה יעילה. הצטברות אבק על כנפי המאווררים ועל הפתחים גורמים להם לעבוד בתפוקה נמוכה יותר ובכך לגרום למחשב להתחמם יתר על המידה, מה שמשפיע מידית על תפקוד המחשב שהופך איטי להחריד ואף כבה באופן תדיר. פעילות בסיסית ותקופתית של שאיבת אבק בפתחי המחשב, ואף ניקיון סביב לו יאפשרו למחשב לפעול לאורך זמן בתפוקה מלאה ובכך המאווררים יוכלו לעבוד ללא שום הפרעה.
   • עדכוני מערכת שוטפים – כפי שבמחשבים ביתיים ישנם עדכונים שוטפים רבים, כשחלקם גלויים לנו מול המסך וחלקם נעשים באופן אוטומטי, כך הדבר מוענק כשירות טכני לרשתות מחשבים רבות. היכולת להעניק עדכונים שוטפים באופן כולל ואף פרטני למכלול המחשבים בארגון הינו אלמנט חשוב המאפשר למחשבים להיות מסוגלים לבצע את המוטל עליהם תחת התשתיות המעודכנות ביותר.
   • אופטימיזציה – כאן מדובר בשירות מחשוב הכולל ייצוב מערכות, תכנים, מעקב ובקרה של התוכנות המותקנות ברשת המחשבים, עדכון שלהן ועבודה רצופה בכך שלא יגזלו משאבים מיותרים מהמחשבים. בתהליך זה השאיפה היא למצות מתוכנות ומערכות אלו את העיקר וכמובן למנוע מתכונה כזו או אחרת לפעול בצורה שתזיק למחשב.
   • ניטור תקופתי של הדיסק הקשיח – כאן מדובר בתהליך של תחזוקת מחשבים העוסק בזיכרון של המחשב באמצעות הדיסק הקשיח. בעזרת טיפול נכון ומקצועי שמעניקה ITCare מתאפשר להעניק לרשתות מחשבים את המודל הנכון עבורם בחלוקת הדיסקים הקשוחים ברשת, כימות המקומות הפנויים, מבנה הקבצים, ניטורם ועוד.
   • לתחזוקת מחשבים היבטים נוספים כמובן שיש לקחת בחשבון, במיוחד עבור חברות רבות המחזיקות צי מחשבים רחב. בחברת ITCare מודעים לחשיבות הבט זה ומעניקים רשת ביטחון מקצועית ומהימנה בכל הקשור לתחזוק מחשבים.
   לחצו כאן והשאירו פרטים