לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   גיבוי מרחוק

   בתחומים הרחבים של עולם המחשבים וטכנולוגיית המידע נושא הגיבוי מרחוק מדבר על יצירת עותקים נוספים לחומר שחברה מייצרת וזאת על מנת להגיע ולשחזר חומר זה לאחר אירוע מסוים אשר גרם לאובדן רב של נתונים מהמחשבים המקוריים של החברה. גיבוי מרחוק מעניק עבור חברות בראש ובראשונה יכולת של שחזור מידע בעקבות אסון (פיזי – רעידת אדמה, פגיעה קשה במבנה וכו'; לוגי – פגיעה מרחוק של רשת מחשבים) וכמובן גיבוי מרחוק עבור מידע שנמחק או כזה שעבר השחתה.

   לרוב, חברות, להן מוענק גיבוי מרחוק, מחזיקות לפחות בעותק אחד של נתוני החברה. אחד מהאתגרים הרבים הקשורים בגיבוי מרחוק, וכזה ש- ITCare עוסקת בו במסגרת שירותיה, הוא ביכולת לארגן את שטח האחסון עבור הנתונים וניהולו השוטף. כיום קיימים דרכי גיבוי מרחוק רבות אותן מעניקה ITCare. כמו כן מעניקה החברה שירותים של אבטחת נתונים, ניידות וביצועים.

   שירות הגיבוי מרחוק

   שירות הגיבוי מרחוק הפך לפופולרי עם השנים במקביל ליכולות הטכנולוגיות הרבות של חיבורים רחבים לרשת האינטרנט. על אף שהתקשורת דרך הרשת נחשבת איטית יותר בשל רוחב הפס ויתכן שהרצון להעביר כמויות נכבדות של נתונים חזרה לחברה הזקוקה להם ייקח מעט זמן, הדבר עדיין יעיל במקרי קיצון. מעבר של מידע זה דרך הרשת יכול להיות מסוכן אל מול חשיפה אפשרית של גורמים חיצוניים החושקים במידע ולכן יש לאבטח אותו בצורה אופטימלית, דבר שב- ITCare רואים כחשיבות עליונה.

   שירות הגיבוי מרחוק של ITCare הינו אוטומטי ופועל בעזרת תוכנות המותקנות במחשבי הלקוח. אלו, דוחסות את כל המידע שהתווסף באותו היום, וככזה הוא נשלח המידע אל שרתי גיבוי ייעודיים ומאובטחים. השירות נהדר הן עבור עסקים קטנים ובינוניים והן עבור חברות גדולות במשק. שירות זה מעניק לבעלי העסקים שקט נפשי רב לכל אורך השנה. מערכת הגיבוי מרחוק של ITCare מעבירה את אותו מידע של חברות למקום פיזי מרוחק אמנם אך נגיש תמיד, כששימוש בחומר בתוך אותו מאגר אינו דורש שום הפעלה ידנית.

   ITCare מעניקה ללקוחותיה אפשרויות רבות הקשורות לגיבוי מרחוק אותו ניתן ליישם בצורה ייחודית בעבור כל חברה וחברה. זו מעניקה דגשים אודות המידע הרלוונטי אותו היא רוצה לשמור ולתייק למול מידע אחר רלוונטי פחות, ביכולתה להגדיר אודות תדירות הגיבויים, לבחור גרסאות לשמירה ואף לשלוט על לוח הזמנים בזמן הגיבוי עצמו (לרוב נערך בלילות).

   בחברת ITCare הכינו מספר רב של מודלים ותוכניות ייעודיות של גיבוי מרחוק זאת לפי צרכי העסק שלכם. ביכולת החברה לאפיין ולתת מענה לגיבוי נכון, מדויק, זמין וכמובן מאובטח זאת על מנת להעניק לעסק את הביטחון הרב לו הוא זקוק בכל הקשור למאגרי המידע שלו – לב ליבו של כל עסק כיום הפועל על בסיס רשת רחבה של מחשבים ורשתות תקשורת.

   לחצו כאן והשאירו פרטים