לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מה הם שירותי IT

   שירותי IT הם כלל השירותים הניתנים לטיפול וניהול הצרכים השייכים למערכות. IT אלו ראשי התיבות של “Information Technology”– טכנולוגיית מידע. המונח משמש לתיאור השיטה של אחסון וניהול מידע באמצעות מאגרים טכנולוגיים וממוחשבים. הביטוי הוא שם כולל לשלל השימושים הנעשים על ידי תוכנה ומחשב הכוללים: עיבוד, ניהול, אבטחה והעברה של מידע. בעשורים האחרונים התפתח המושג, וכיום, כל חברה, ארגון ועסק מוכרחים לנהל את המידע הרב הנמצא ברשותם בעזרת תוכנות, רשתות וטכנולוגיה מתקדמת.

   אחזקה וטיפול שוטף לעסק מצליח

   המפתח להצלחת העסק טמון פעמים רבות בשליטה נכונה וניהול יעיל של הנתונים הקיימים בו, במתן מענה מהיר לתקלות ובעיות, וביצירת מערכות מתוחכמות ומהירות לתקשורת מפותחת. ארגון או עסק המעוניינים לנהל את עסקיהם בבטחה, נדרשים לעמוד מול חברת שירותי מחשוב לעסקים אמינה, אשר בידה לתת פתרון לכל צורך ולספק תחושת בטחון של מערכת מחשוב יציבה, מתקדמת ויעילה. תפקידיהם של מספקי שירותי IT מתחילים כבר בהקמת תשתיות חזקות לניהול המידע, וכלים בהתמודדות מהירה מול תקלות והפתעות.

   דרכי מניעה מוקדמות

   שירותי IT טובים, מטרתם למנוע מראש תקלות בתחום של קריסה, וירוסים וזליגה של מידע. השירות עשוי להציע תוכניות מסודרות ומוקדמות, הכנת המידע לצורך גיבוי, הערכת היכולת להתאוששות ועוד. כמו כן, תיתכן כתיבת נהלים ובהם מורשי גישה ונהלי תחזוקה, וגם תיעוד מפורט של נתוני הרשת, התקשורת והאבטחה. בהמשך לדרכי הפעילות, יידרשו שירותי ה-IT על מנת לספק מענה מובנה ואוטומטי לבעיות, הכולל סינוני וירוסים, דואר אלקטרוני, ומתן גיבוי חיצוני אוטומטי לכלל הנתונים והמידע.

   שירותי IT – הביטחון של העסק שלך!

   הצורך הקריטי בשירותי ה IT-מתעורר במקרה של תקלות ונפילות של הרשת, תופעה המאיימת על כל מערכת ממוחשבת. תופעה זו עלולה לגרום לאיבוד זמן יקר ולעלות בהפסד כלכלי גדול. שירותי IT טובים וזמינים יתבצעו על ידי צוות מיומן ויספקו תיקון ותפעול מהיר לכל בעיה. למעשה, גם בימי שיגרה, כאשר המערכת תקינה, יש צורך בשירותי IT לצורך בקרה על הנעשה כדוגמת: הדרכה אישית, טיפולי מנע, וייעוץ לתכנון ופיתוח עתידיים.

   לחצו כאן והשאירו פרטים