לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   VPS

   VPS מה זה?

   VPS הינה שיטת אחסון בענן המהווה חלק חשוב במערך המחשוב המותאם לעסקים. מחשוב בענן מאפשר לחברות וארגונים לאחסן מידע בנפחים גדולים של מאות אלפי טרה. שירותי הענן הופכים את המחשבים שלכם לחזקים ועוצמתיים במיוחד. ענן מחשוב מופעל באמצעות תוכנה המותקנת ומוטמעת במערכות הממוחשבות של החברה. על מנת להפעיל את ענן ה – VPS אתם מקבלים רישיון בדומה לזה הניתן למערכות הפעלה של ווינדווס. החלוקה של מערך המחשוב בחברות לשרתים הינה חשובה וחיונית, שכן היא תורמת להתייעלות הפעילות העסקית ומאפשרת קצב עבודה גבוה, יכולת אחסון וגיבוי נתונים בצורה מאובטחת ומוצפנת, שמירה של נתונים ופרטים של לקוחות, הפקת דו"חות ארגוניים ועוד. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   אחסון שרת VPS – שימושים ויתרונות

   הענן מחבר את העסק שלכם למערך מחשוב פיזי עצום שהינו למעשה חוות שרתים הכוללת מעבדים עוצמתיים במיוחד. באמצעות תוכנת VMware ניתן לבצע חלוקה ווירטואלית למערכות הפעלה רבות הפועלות על גבי אותו מערך מחשוב. היתרונות בחיבור לשרתי ענן ווירטואליים הינם רבים: חיסכון בעלויות, הגדלה של יכולת אחסון מידע, שיפור נושא אבטחת המידע, חיסכון במקום ועוד. חברות מקצועיות המספקות שירותים דיגיטליים מתקדמים לעסקים, משדרגות את הפעילות הארגונית הן בהיבט של תוכנה והן בהיבט של חומרה. שרת VPS מספק לבית העסק יכולות מתקדמות של התאוששות מתקלות, גיבוי, אבטחת מידע והגנה מפני מגוון איומי סייבר.

   שרתי VPS – שירותי גיבוי בענן מתקדמים בהתאמה אישית לעסק שלכם

   שירותי הגיבוי בענן הינם משתלמים במיוחד וחוסכים עבורכם הוצאות על תחזוקה של ציוד ותשתיות פיזיים. שרתי VPS מהווים מרכיב חשוב וחיוני בתפעול של מערכות ממוחשבות בעולם העסקים. חברת Itcare מתמחה בהתאמת פתרונות תקשורת ממוחשבים לחברות, ארגונים ועסקים שיובילו אתכם לצמיחה עסקית, מקצועית ופיננסית. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך, החל מתיאום ציפיות והבנה של הצרכים האישיים של העסק שלכם, דרך תכנון והתקנה של יישומים מתקדמים ועד לתמיכה טכנית מלאה הכוללת מתן מענה מיידי לכל תקלה ובעיה. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה, פנייה והזמנה ונשמח לשתף פעולה בדרך לצמיחה ושגשוג אישיים ומקצועיים.

   שירות ענן מנוהל

   שירות ענן מנוהל מקדם אתכם כמה צעדים קדימה מבחינת ההתפתחות הטכנולוגית והיכולת להעניק שירותים איכותיים ומתקדמים ללקוחות החברה. השירותים הממוחשבים מספקים יכולות ניטור מידע ואפשרות להפחתה בהתעסקות בבירוקרטיה ובעניינים פנים ארגוניים שונים המאטים את הפעילות העסקית. שירותי הענן מאפשרים לבית העסק להתמקד במטרות האמיתיות של הארגון בדרך לצמיחה ושגשוג. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   היתרונות של שירות ענן מנוהל לעסקים

   ההבדל בין שירותי ענן מנוהל לבין שירותי ענן רגילים נובע מהעובדה כי המידע והנתונים המאוחסנים בשרת והפיקוח עליהן מתבצעים 24 שעות ביממה. המידע העסקי מנוהל, מאוחסן ומגובה באופן שוטף ובכל בדיקה וודאים כי אין קבצים זדוניים העלולים לפגוע במערכות המחשוב של החברה. גם במקרה בו נגרמו נזקים לחומרים, מסמכים, נתונים או מידע חיוניים, הרי שהם ניתנים לשחזור בכל שלב וזאת בפעולה פשוטה האורכת מספר שניות ואינה כרוכה בהוצאות.

   מה כוללים שירותי ענן מנוהלים לעסקים?

   שירות ענן מנוהל כולל מתן מענה למגוון נושאים והיבטים החשובים להתנהלות עסקית וארגונית יעילה ונכונה:

   • אירוח של מערכות מחשוב בארגון.
   • הטמעה של מערכות גיבוי בענן.
   • אירוח של מערכות שירות מתקדמות.
   • בנייה של מערכות ארגוניות למיילים.
   • שירותי מיגרציה לענן
   • מעטפת בתחומי אבטחת מידע.
   • השכרה של שרתים.
   • תמיכת DRP
   • מערכות ניהול מידע וקבצים.

   התאמת השירותים הממוחשבים לצרכי החברה

   שירותי ענן מנוהל מאפשרים למנהלי חברות ועסקים להיות בראש בשקט כאשר יש להם את הידיעה כי גם כאשר הם בחופשה או בסבב פגישות, העסק מתנהל בצורה נכונה ונמצא תחת בקרה ותכנון. חברות המעניקות פתרונות ממוחשבים לעסקים, יתאימו עבורכם את המוצרים והשירותים הטכנולוגיים הטובים ביותר על פי אופי הפעילות של העסק. הטמעה נכונה של עדכונים שיהיו יעילים להתנהלות הארגונית מחייבים ידע מקצועי נרחב, זמן ומשאבים כלכליים. חברות גדולות מחזיקות מחלקות שונות שכל אחת מהן מחייבת התאמה של מערכת ממוחשבת אפקטיבית שתספק מענה איכותי, שירותי ענן מנוהל מספקים מענה מלא לכלל הצרכים של המחלקות השונות. כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים, הרי שהם אינם נדרשים לבנות מערכות ממוחשבות מורכבות ועבורם מערכות מחשוב מתקדמות מספקות מענה מושלם לכל צרכי התוכנה והחומרה השונים.

   חברת ITCARE מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והטמעה של שירותים דיגיטליים ומערכות מחשוב לעסקים וזאת בהתאמה לצרכי הארגון ואופי פעילותו. מעטפת השירותים תאפשר לעסק להתקדם, לצמוח ולשגשג מבחינה מקצועית ופיננסית.

   לחצו כאן והשאירו פרטים