לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חברת NCR Israel

   בתפקידי כמנהלת פעילות NCR בישראל התחלתי לעבוד עם חברת אי.טי.קר בע"מ, המספקים שרותי מחשוב מקיפים ביניהם מחשוב בענן.

   הפרוייקט שאיתו התחלנו היה העברת המוצר שלנו לענן, על מנת לתת מענה ללקוחות קטנים ובינוניים ולעמוד בדרישות החדשנות והקידמה שהשוק צועד אליו.

   לשמחתי בחרנו בשותף מצויין, שהיה קשוב לצרכים, מלא סבלנות, הבנה ובעיקר מקצועיות רבה שהצעידה אותנו במהירות לסיום הפרוייקט.

   גם כשהיה בתחילה קשה לש כנע לקוחות להצטרף למוצר זה, עובדי אי.טי.קר ומנהליה, הבינו ועזרו לנו לעבור את התקופה המאתגרת הזו, בגיבוי מוחלט הן בצד הפיננסי והן בצד המקצועי.

   מתחילת העבודה ניכרת היתה המקצועיות של אנשי החברה, אך הגדולה שלהם היא השילוב של המקצועיות הזו עם גישה מפתיעה, רעננה ומדהימה של מתן שרות אישי ביותר, מלווה בסבלנות אין קץ, הרצון להרתם לטובת הלקוח ולהביא לנצח ונות בדרך מכבדת, נעימה ואיכותית ביותר, תוך רכישת אמוננו המלא וכל זאת בנוסף לדגש על קדמה טכנולוגית, התייעלות ושירות מעולה.

   ככל שעברו הימים הבנתי שזכ ינו בחברת אי.טי.קר לא רק בספק מעולה, אלא כשותף מעולה, איכפתי ורציני ללוות אותנו באחד מפרוייקטי הענן הראשונים שבצענו ובבאים אחריהם.

   ללא ספק קיבלנו מ חברת אי.טי.קר, ערך מוסף ושותפים לקבלת החלטות, שנדרשו על מנת ליעל את הפעילות בתחומי הענן בפרט והמחשוב ככלל.

   אני סבורה שכל ארגון או עסק שיבחר לעבוד איתם ייהנה מכך, יוסיף ערך לפעילות הארגון וימצא שיפור בצד המקצועי בכלל וכתוצאה מכך בשורת הרווח בפרט.

   היה לי העונג לעבוד עם חברת אי.טי.קר ואני מודה להם כל כך מאד.

   אני מוצאת זאת, הן כזכות והן כחובה להמליץ על חברת אי.טי.קר.

   בכבוד רב,
   חנה וקנין

   לחצו כאן והשאירו פרטים