לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הטמעת מערכות מידע בשלבים הדרגתיים

   הטמעת מערכות מידע בצורה מקצועית וטובה, מתחילה בתכנון נכון. הכירו את שירותי הטמעת מערכות של חברת IT CARE

   בחברה מקצועית בעלת הידע הנדרש והיכולת לבצע את ההטמעה בצורה יעילה וטובה. אנו בחברת IT CARE מסייעים לכם להטמיע את מערכת המידע בעסק בהדרגתיות, באופן שיבטיח עבודה אפקטיבית וימנע כפילויות נתונים ועומס על המערכות.

   למה צריך הליך הטמעה הדרגתי?

   הכנסה של מערכת מידע חדשה מביאה איתה חששות רבים הן מצד ההנהלה והן מצד העובדים, לגבי תפעול המערכת, השליטה בה והקשיים הטכניים שיכולים להיווצר במהלך השימוש. הצעד הראשון שיש לעשות כדי להרגיע את החששות האלו, זה לבדוק היטב איזו מערכת תתאים לכם ותסייע בצורה מקסימלית בתהליכי העבודה השונים. מערכת מידע שאינה תואמת לצרכי העסק והפעילות השוטפת, לא רק שלא תסייע אלא גם עלולה לגרום לתקלות ולעיכובים. הצעד השני הוא לבצע את הליך הטמעת מערכות מידע בהדרגתיות, כדי להבטיח הסתגלות של כל הצוות עד להגעה לרמת שליטה מלאה ושילוב המערכת בהליכי העבודה בצורה טבעית. אנחנו ב חברת IT CARE מאמינים שחלוקת ההליך לחמישה שלבים, זו הדרך הנכונה להטמיע מערכת מידע.

   מהם השלבים בתהליך הטמעת מערכות מידע?

   תהליך הטמעת מערכות הוא תהליך הדורש חשיבה ותכנון ומעל הכל, התאמה לאופי העסק או החברה שבה עובדים. לכן, כחלק מההכנה אנו מקפידים לפגוש אתכם ולאפיין יחד אתכם את המערכת ואת תהליכי העבודה באתר העסק, ולאחר מכן אנו מחלקים את התהליך לשלבים, לפי הסדר הבא:

   • זיהוי צרכי העסק ורצון לשדרג את מערכות המידע הקיימות, או להקים מערכת מידע כאשר מדובר בעסק בתחילת דרכו.
   • בדיקה פנימית של העסק לגבי האפשרויות המוצעות ומידת התאמתם לצרכי העסק.
   • חשיפת המערכת לעובדים, הסבר על תהליך העבודה בשילוב מערכת המידע וקביעת פרק זמן להכרות והסתגלות למערכת.
   • למידה הדרגתית של העובדים, כאשר בכל פרק זמן ישנה למידה נוספת אודות המערכת עד שמגיעים למצב בו משיגים שליטה מוחלטת בתפעול המערכת והשימוש בה באופן יומיומי. בשלב זה ניתן מקום לביצוע תיקונים והתאמות במידת הצורך.
   • השלב האחרון הוא השלב בו מערכת המידע הופכת לחלק אורגני מהעסק והיא חלק מהאפיון החדש שלו.

   עם חברת IT CARE תוכלו לקבל תמיכה מקצועית באופן מלא בכל השלבים הנדרשים עד להטמעת מערכת המידע, בצורה היעילה והטובה ביותר. לחיצה אחת כאן ונתחיל בבניית התהליך.

   לחצו כאן והשאירו פרטים