לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מעבר לשירותי ענן

   אחד הפתרונות של השנים האחרונות המוצעים לחברות ולעסקים בתחומים שונים הוא שירותי ענן לעסקים, שירותי מחשוב מיוחדים, המתבססים על שמירת המידע על גבי שרת חיצוני, שאיננו נמצא פיזית בבית העסק עצמו. שירותי מחשוב ענן עסקי אלה מספקים את מערכות המחשוב הנדרשות לעסק, את השרתים שעליהם יישמר המידע הקיים, ומותאמים נקודתית אל הצרכים השונים שהעסק מעלה. המעבר לשירותי ענן נפוץ מאד כיום בקרב לא מעט חברות ועסקים, שהחליפו אותו בשמירת המידע על גבי שרת פנימי לאחר שגילו את יתרונותיו הרבים של השירות.

   היתרונות הרבים שמציעים שירותי ענן

   לא בכדי בוחרים יותר ויותר עסקים לעבור לשירותי מחשוב עסקי, הכוללים גם שירותי ענן עסקי. האפשרות לחסוך בעלויות רכישת הציוד וגם בתחזוקה שלו היא אחד היתרונות הבולטים שבכך, וכך גם האפשרות לחסוך בהוצאות החשמל, למשל. חברות העוברות לשירות שכזה חוסכות גם לא מעט מעלויות כוח האדם הנדרש לצורך תפעול מערכות התשתית וגם התחזוקה שלהן, שכן כל אלה נעשים בפועל על ידי החברה שמספקת את השירות ומעסיקה את הטכנאים ואת אנשי המקצוע המבצעים זאת בפועל.

   יתרון נוסף הוא האפשרות לכל עסק (לכל לקוח שבוחר להשתמש בשירות) להגדיר את דרישות החומרה הרלוונטיות לו, וכאשר הוא זקוק למשאבים נוספים – לקבל אותם ללא כל בעיה ובאופן מידי. הדבר איננו תמיד אפשרי כשמדובר בשמירת המידע על גבי מחשבי העסק עצמו, המוגבלים מאד מבחינות רבות. זמן התגובה לכל תקלה או בעיה כלשהי שקשורה במערכות הוא ארוך הרבה יותר, ההתארגנות הן מבחינת העסק והן מבחינת בעלי המקצוע הרלוונטיים שיכולים להתמודד עם התקלה היא ממושכת יותר, וגם שרשרת בעלי התפקידים שלוקחים חלק בכל התהליך הזה ארוכה יותר. הדבר מוביל, במיוחד בתקופות של עומס, לניצול מינימלי של המשאבים הקיימים, ומכאן גם לעבודה פחות יעילה.

   שירותי ענן לכל עסק ולכל חברה

   במרכזי המחשבים של ספקי שירותי מחשוב ענן מנוצלים המשאבים בצורה מקסימאלית ויעילה מאד. ניתן לווסת את קיבולת השרת בהתאם למידת העומס וליעל את אופן תפקודם של המשאבים השונים בתקופות שבהן ישנו עומס רב מאד. מכיוון שבכל ארגון מדובר בתקופות שונות, ההתאמה מתבצעת באופן נקודתי לכל ארגון ולכל חברה ובהתאם לצרכים השונים המועלים כבר בעת ההצטרפות אל השירות. זוהי דרך מצוינת לכל חברה, עסק או ארגון לשפר את אופן התנהלותו ולנצל את יתרונותיו הרבים של השירות, תוך התייחסות לצרכים הנקודתיים שלו.

   השימוש בשרתים וירטואליים, שאינם נמצאים פיזית בבית העסק, איננו מוגבל עבורו ואינו מצריך ממנו רכישה של ציוד מיוחד. הוא נהנה מכמות שרתים ללא כל הגבלה, מאחסון הכולל הגנות ברמה גבוהה ויכולת שחזור מהירה וגם מפתרונות גיבוי מחוץ למרחב שבו נמצא השרת, מחוץ למתקן עצמו. מעבר לכך ישנו קו תקשורת מהיר, המאפשר למשתמשים להתחבר בצורה מהירה אל הרשת ולבצע בה פעולות שונות ללא כל בעיה.

   לחצו כאן והשאירו פרטים