לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי גיבוי לעסק

   שירותי גיבוי הם מצרך בסיסי, אשר בלעדיו המידע הרגיש המאוחסן ברשת הארגון מצוי בסכנה גדולה. הדרכים לגיבוי מורכבות ומגוונות, ומיועדות לכמויות וסוגים שונים של מידע. יתרה מכך, כל שירותי הגיבוי נותנים מענה על אותו הצורך – אחסון נתונים ושמירתם למקרה ובו יאבד המידע המקורי.

   שירותי גיבוי לביטחון עסקי

   המידע המוחזק בידי ארגון או חברה הוא עצום, ומספר הנתונים העוברים שם מידי יום הוא אדיר. חלק מהנתונים הללו בעלי ערך רב, וההפסד במקרה שיאבדו או יימחקו עלול להיות בלתי הפיך. שריפות, הצפות וקריסות מערכות, לצד מחיקה אנושית, שגויה או מוכוונת, והשחתה או הרס מתוכננים – הצורך בשירותי הגיבוי, עולה הן מחשש לנזקים טבעיים והן מחשש למעשי אנוש. חברות הטכנולוגיה והמידע מודעות לצורך בגיבוי, וחברות רבות עבור שירותי מחשוב לעסקים מספקות לו מענה מקיף ומקצועי. יתרה מכך, שירותים אלו מתפתחים ומשתפרים לאין שיעור בשנים האחרונות, וכיום מוצעות בשוק שיטות מתקדמות ומגוונות, בהתאם לכל צורך.

   שירותי גיבויים מגוונים בהתאמה מלאה

   המגוון וההיצע הרחב של שירותי גיבוי הלך והתפתח בצורה מרשימה במהלך ההיסטוריה הממוחשבת. היו ימים בהם הועברו קבצים לדיסקט, בהמשך פותחו שיטות נוספות, כגון הדיסק הקשיח והדיסק האופטי. לאחרונה, במיוחד בחברות ועסקים המפעילים רשתות גדולות, התפתח שירות של גיבוי מרוחק – גיבוי המתבצע באמצעות העברת הנתונים על ידי הרשת אל אתר מרוחק, שם הסיכוי לאובדן קטן במיוחד. במקרה בו יקרה דבר מה למקור, לא יהיה הגיבוי בקרבת מקום ובכך, הנתונים יישארו מוגנים ובטוחים.

   ניהול נכון של מערכות גיבוי

   הסיבה לכך ששירותים של גיבוי חיצוניים הם עניין הכרחי לבעלי עסקים, היא הצורך באתרי גיבוי חזקים המאפשרים שיחזור מהיר ויעיל. אחזקת גיבוי נתונים נעשית, בדרך כלל, באופן מצומצם וממוקד, המקשה על שחזורם והעלאתם במקרה בו לא מתבססים על אתר עמיד ורשת איכותית. גם אלו המוותרים על גיבוי דרך אתרים (שיקולי מחיר – תועלת), מודעים לצורך בסיוע ובמתן שירותים של גיבוי אחרים. על כן, חשוב ומומלץ שלא לוותר על שירותים של גיבוי מקצועיים מחברות המחשוב, ולהקפיד בבחירת חברה מקצועית, אמינה, מנוסה ובעלת מוניטין.

   לחצו כאן והשאירו פרטים

   מידע נוסף בנושא

   שירותי גיבוי לעסק מבטיחים התנהלות עסקית מוצלחת

   שירותי גיבוי לעסק מתאימים הן לעסקים קטנים והן לחברות וארגונים גדולים. בעוד שבעבר, עסקים קטנים עשו שימוש באמצעי גיבוי מידע מינימליים דוגמת כונן חיצוני, דיסקים או דיסק און קי, הרי שכיום יש באפשרותם לייעל את ההתנהלות העסקית בזכות פיתוחים דיגיטליים וטכנולוגיים חדשניים בהם שירותי גיבוי לעסקים קטנים. שירותי גיבוי לעסק ניתנים מרחוק ומספקים אפשרות לשמור נתונים וקבצים על גבי ענן ולשחזר אותם במידה וחלה תקלה כלשהי.

   שירותי גיבוי לעסק מספקים מענה מושלם למגוון הצרכים הטכנולוגיים שחיוניים לפעילות העסק בצורה יעילה ומיטבית. השירותים הממוחשבים מבטיחים שמירת ואבטחת מידע בצורה בטוחה ויעילה. שירות גיבוי מרחוק מתבצע באופן אוטומטי ומבוסס על הצפנת מידע ונתונים. פתרונות הגיבוי כוללים אפשרות להוצאת דו"חות מסכמים לגבי ביצוע פעולות שונות וניהול מעקב שוטף אודות ההתנהלות הארגונים והשימוש במידע. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   החשיבות והיתרונות של שירותי גיבוי לעסק

   האמצעים הטכנולוגיים והפתרונות הממוחשבים, מבוססים על ממשק ידידותי, קל ופשוט. כל שנדרש הוא התקנה של תוכנות גיבוי על גבי מחשבי החברה והתחברות אונליין לשרתים מרכזיים ציבוריים המתופעלים על ידי חברות שירותי גיבוי לעסק מקצועיות המתמחות במתן פתרונות תקשורת והתאמת מערכות ממוחשבות לעסקים. שירותי הגיבוי בענן מספקים יתרונות רבים הן לחברות גדולות והן לבתי עסק קטנים. השירות מאפשר חיסכון בהוצאות על ציוד ותחזוקה, שכן אין צורך להתקין שרתים פנימיים ולתחזק אותם בעלויות גבוהות. השרתים החיצוניים אינם קשורים לעסק עצמו ומשום כך מידת שרידות המידע הינה גבוהה. מידע ונתונים הנשמרים על גבי מחשבי העסק נתונים לסכנות רבות: אובדן מידע בשל שריפה, הצפה, תקלה טכנית או פריצה למאגרי הנתונים באמצעות מתקפת סייבר. המידע הנשמר על גבי הענן ניתן לשחזור במהירות וללא כל קושי, מה שמעניק שקט נפשי לבעלי העסק ותחושת ביטחון כי בכל מקרה, בכל מצב ובכל אירוע, המידע החיוני של העסק יישמר.

   שירותים דיגיטליים מתקדמים להתייעלות ארגונית ושיפור הפעילות העסקית

   חברת iTcare מספקת ללקוחותיה שורה של פתרונות תקשורת ומגוון שירותים דיגיטליים ממוחשבים שנועדו לשפר את הפעילות העסקית ולייעל את ההתנהלות הארגונית. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה ופנייה ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ ומענה איכותי ביחס אישי ואדיב.

   פתרונות גיבוי עסקיים

   פתרונות גיבוי עסקיים יחסכו לכם כחמישים אחוזים מעלויות המחשוב בארגון ונוסף על כך תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה עושה כל עובד. שירותי מחשוב מתקדמים לעסקים יאפשרו לכם להשיג יתרון על פני מתחרים וזאת בזכות שימוש בטכנולוגיית אינטליגנציה עסקית המותאמת באופן מדויק למאפייני וצרכי העסק. פתרונות גיבוי עסקיים מבוססים על שירותי ענן ומאפשרים לבעל העסק לנהל אותו בצורה מיטבית, רווחית ויעילה. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   החשיבות והתרומה של פתרונות גיבוי עסקיים

   פתרונות גיבוי עסקיים מספקים מענה מלא לצרכי הלקוח. המידע הארגוני מאוחסן על גבי רשת האינטרנט מה שמאפשר לכם לחסוך הוצאות בהשקעה על רכישת ציוד, תשתיות ושרתים. בכל מקרה של שריפה, הצפה, גניבה או אובדן מידע בשל טעות אנוש, הרי שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המידע שלכם יישמר. שירותי הענן זכו להתפתחות מואצת כאשר חברות הטכנולוגיה הגדולות נכנסו לתחום והחלו להפיץ את השירות בכל רחבי העולם במחירים שווים לכל נפש. היתרונות שמעניקים פתרונות גיבוי לעסקים הינם רבים ומוחשיים. בתי העסק השונים מאמצים את שירותי המחשוב ופתרונות הגיבוי מתוך הבנה של הפוטנציאל והיכולת שלהם להוביל להתייעלות עסקית וארגונית.

   פתרונות הגיבוי העסקיים המבוססים על שירותי ענן מתפתחים ומתקדמים כל העת ומציעים חידושים ושיפור ביכולות ובאמצעים הדיגיטליים. חברות מקצועיות המתמחות במתן פתרונות עסקיים מבצעות מחקרים בלתי מתפשרים כל העת על מנת לפרוץ גבולות טכנולוגיים חדשים. שירותי גיבוי בענן מספקים שורה של יתרונות:

   • מחיר אטרקטיבי ומשתלם.
   • בחירה במגוון פונקציות ויישומים.
   • גמישות להחלת שינויים ושדרוגים.
   • אפשרות לשילוב בין מגוון רחב של תהליכים.
   • ביצוע בדיקות תאימות ובקרה שוטפת.
   • תכנון המשכיות מקצועית, עסקית ופיננסית.

   שירותי גיבוי המבוססים על ארכיטקטורת עננים נבנים בהתאמה לעומסי העבודה הספציפיים של בית העסק וניתנים באמצעות ספק חזק, עוצמתי ואמין. עננים ציבוריים מופעלים על ידי חברות מקצועיות המספקות גישה מהירה ונוחה על גבי רשת ציבורית למגוון משאבי מחשוב. הלקוחות אינם נדרשים לרכוש חומרה, תשתית תומכת או תוכנה וזאת משום שאלו נמצאים בבעלות ספקי הענן ומנוהלים על ידם.

   פתרונות מחשוב מתקדמים לצמיחה עסקית ומקצועית

   חברת ITCare מספקת פתרונות גיבוי עסקיים באמצעות שירותי ענן מתקדמים המעודדים חדשנות ויוצרים אפיקי הכנסה חדשים. היתרונות של שירותי הגיבוי הינם רבי ערך ותורמים להישרדות בעידן המודרני והדיגיטלי ולהשגת יתרונות על פני המתחרים המביאים לצמיחה ושגשוג מקצועיים ופיננסיים.

   גיבוי לעסקים – שאלות תשובות

   מדוע מומלץ לארגון לעבוד עם מערכת DR?

   אין ספק כי גיבוי, הוכיח את עצמו בכל הנוגע לתקלות פתאומיות או נפילות מערכת, כשקבצים, מסמכים או תוכנות נמצאים בסכנה בעת תקלה. חשיבותה של מערכת DR – Disaster Recovery, היא גדולה יותר כאשר מדובר בארגונים המחויבים לעבודה שוטפת ללא תקלות, שאינם יכולים להרשות לעצמם להיות תלויים רק בגוף אחד מרכזי או חיצוני. מערכת ה DR היא מערכת מסונכרנת ומשוכפלת למקום נוסף בו זמנית, כך בזמן תקלה, העבודה תוכל להימשך כסדרה.

   מדוע חברת IT Care?

   לחברת IT Care מעל ל -20 שנות ניסיון. החברה מספקת  שירותי מחשוב וענן לחברות ועסקים בתחומים מגוונים לדוגמת משרדי עורכי דין, בתי חולים פרטיים, חברות יהלומים, בתי מלון, סטרטאפים, תעשיית הבנייה. החברה המנוסה פעילה בארץ בחו"ל ופועלת במקביל במספר חוות שרתים אשר נמצאים ברשותה, מן המעלה הראשונה בתחום הטכנולגיה המתקדמת. צוות החברה מיומן ומקצועי בהענקת תמיכה, זאת על מנת שלקוחות החברה יזכו לשירות מצוין. לקוחות החברה יעידו על הנוחות שבשירות אישי ותחושת ביטחון לאורך כל מהלך העבודה יחד. החברה מחזיקה בתקן אבטחת מידע גלובלי ISO27001  אשר מעיד על האיכות הגבוהה של  השירות והמקצועיות הנדרשת מספקית שירותי מחשוב ענן.

   מה הן דרכי התקשרות עימנו?

   תוכלו ליצור עימנו קשר בטלפון מספר 8329* או 077-8040739, להשאיר פרטיכם באתר או לשלוח לנו מייל לכתובת: info@itcare.co.il.