לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   פתרונות מחשוב לבתי עסק

   חברת IT CARE היא חברת מחשוב שמספקת שרותי אבטחת מידע, יעוץ וליווי, פתרונות ענן וגם פתרונות מחשוב לבתי עסק. IT CARE מתמחה במתן פתרונות יצירתיים ובהתאמה אישית ללקוח המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, על בסיס תמיכה טלפונית, תמיכה מרחוק או הגעה במידת הצורך.

   הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל זמן ולטובת כל תקלה ובעיה. ההיכרות הצמודה על הלקוח ובמיוחד עם עסקו וצרכיו מאפשרת לנו לגזור את דרך הפעולה הנכונה והיעילה ביותר לכל ארגון וארגון. IT CARE משקיעה ומפתחת פלטפורמות מתקדמות של ממשקים עבור משתמשי הארגונים שמאפשרים לנהל סביבת עבודה ידידותיים ונוחים. פתרונות מחשוב לבתי עסק ש IT CARE מעניקה, עוזרים לבתי העסק הקמה, ניהול ושליטה מהירים של השרתים וסביבת העבודה, עמידה במסגרת התקציב המותאם מראש, קדמה טכנולוגית, יציבות ובטחון. כמו כן, פתרונות מחשוב לבתי עסק כוללים שרותי ענן מתקדמים, אשר מקנים לבעלי עסק ביצועים מהירים אשר מובילים ליעילות בלתי מתפשרת בעבודה מול מחשבים בחברה, אמינות ובטחון.

   פתרונות מחשוב לבתי עסק כוללים שרותי תמיכה מרחוק ו/או באתרי הלקוחות, מערכת ניטור והתרעה, דוחות בקרה ועוד. IT CARE זמינה עבור לקוחותיה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שתמיד ניתן לקבל מענה לכל בעיה או שאלה.

   מתן פתרונות מחשוב לארגונים נמצא בשימוש מאוד נפוץ כיום בארגונים רבים אשר מבינים כי פתרונות מחשוב לבית עסק מספקים מענה לצרכים העסקיים של הארגון. בין אם מדובר על פתרונות מחשוב לבית עסק קטן או על פתרונות מחשוב לבית עסק בסדר גודל אחר, ניתן להנות משרותי מחשוב מקצועיים וזמינים במגוון רחב של פעילויות בעסק. פתרונות מחשוב לארגונים כוללים בתוכם מעבר לתשתיות ענן, ניהול ,יעוץ מומחה ,הדרכה ותמיכה של התשתיות האלה. IT CARE עומדת לרשות לקוחותיה בכל שאלה או תקלה ומאפשרת הנאה מלאה משרות מקצועי, אמין ובעל נסיון בצורה מהירה ויעילה, זיהוי בעיות ותקלות בטרם נגרם נזק למערכת ושמירה על מערכת מחשוב זמינות. מערכות מחשוב נועדו לא רק לעסקים גדולים.

   פתרונות מחשוב לבית עסק קטן שמעניקה IT CARE, יעזרו לעסק קטן לצמוח ולהתפתח, בין אם העסק מעוניין להשתמש טוב יותר במשאבים קיימים או שיש עניין בחיפוש הזדמנויות עסקיות חדשות והגעה לשווקים חדשים.

   לחצו כאן והשאירו פרטים