לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי ענן לעסקים – יתרונות ויתרונות

   כיום, המעבר בין חברות מחשוב ענן פשוט כמו לעבור לספק סלולרי אחר. לא מרוצים? תחליפו! ואולי גם תוכלו לשדרג את היכולות של המערכת ורמת השירות שאתם מקבלים…

   לפני שנצלול לתוך הכתבה נגדיר קודם את גבולות הגזרה של מערכות המידע (IT) שבהם נעסוק: שירותי חשבונאות, ERP, CRM, PSA ERP, ניהול ביצועי העסק וניהול ביצועי התאגיד, BPM ו-CPM בהתאמה, כתובות הדוא"ל של הארגון ותעבורת הנתונים ואפילו מערכות תשלום לעובדים וספקים.

   המושג שירות ענן

   המושג "ענן" הפך בשנים האחרונות למושג שכיח מאוד בתחום טכנולוגיית המידע ושירותי המחשוב לעסקים, והוא מקושר כעת לכל היבט של עולם שירותי IT: שרתים, אחסון, גיבוי אפליקציות – כל המידע זורם כעת לכיוון הענן או ל"ענן פרטי" – שמשמעותו אחסון המידע על מחשב של מישהו אחר ושליפתו באמצעות שימוש בחברה במיקור חוץ. הי, זה בדיוק מה שאנחנו עושים!

   כתבה זו תתמקד במודל תוכנה כשירות (Software as a service – Saas): שימוש בשירותי תוכנה על בסיס תשלום חודשי מחזורי ללא צורך ברישיון קבע.

   התמקדות בפונקציונליות של מוצר התוכנה

   עד לאחרונה פרויקטים בתחום המחשוב נחלקו ל-3 חלקים, אפילו כאשר הם נעשו במיקור חוץ: אנשי מערכת, מטמיעים ומפתחים, בעוד שאת כולם מוביל ומתאם מנהל הפרויקט. כאשר עוברים לניהול העסק באמצעות שירותי ענן, אין צורך במפתחים ואנשי מערכת. הניהול עובר לידי ספק השירות, והארגון יכול להסתמך על היכולות שלו בהעברת המידע והטמעתו, תוך התמקדות בצרכים הפונקציונאליים של הארגון.

   גמישות בבחירת ספק שירותי ענן נכון בשבילך

   כיום, המעבר בין חברות מחשוב ענן פשוט כמו לעבור לספק סלולרי אחר. לא מרוצים? תחליפו! ואולי גם תוכלו לשדרג את היכולות של המערכת ורמת השירות שאתם מקבלים… את כל המידע בתוכנות המסייעות לכם בניהול של העסק ניתן לייצא לקובצי אקסל ולהעלות אותם לענן החדש שבחרתם בקלות וביעילות.

   מידע זמין בכל מקום ובכל זמן

   השימוש בשירותי ענן לעסק חופשי ממגבלות של מיקום גיאוגרפי או זמן. בין אם אתם מחזיקים במספר סניפים באותה מדינה, או שהארגון שלכם מתפרש על פני כמה מדינות (מפתחים במזרח, מכירות במערב), או שהעובדים מעדיפים לעבוד מהבית במקום להגיע כל יום למשרד, המידע זמין לכולם (בהתאם להרשאות הנכונות) ללא מגבלות של זמן או מקום.

   האינטרנט של הדברים

   עוד מושג שכיח ואופייני לעשור האחרון הוא 'האינטרנט של הדברים' (The Internet of things– IoT). כאשר מוצר המידע שלכם נמצא כבר בענן (באינטרנט) הוא מאפשר לכם שליטה ובקרה מרחוק באמצעות הדפדפן במחשב או בטלפון הנייד. שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לכם לגשת למידע מכל מקום שמחובר לרשת האינטרנט, כמו טלפון נייד, מסוף נייד, טאבלט (מחשב לוח).

   כך אתם יכולים להעניק לאנשי המכירות בשטח נגישות מהירה ויעילה למידע, לרבות ביצוע הזמנות ותשלומים אונליין. המידע זמין לעובדים והמחלקות השונות "מדברות" זו עם זו על גבי הרשת, ללא צורך בהקמת תשתית יעודית נוספת. כרטיס סים פשוט וחבילת גלישה נכונה מאפשרים למידע לזרום בקלות וביעילות.

   זמינות

   יתרון חביב אחרון אך מאוד חשוב. מוצר ה-IT בו אתם משתמשים בארגון, בין אם מדובר בתוכנת חשבונות, ERP או CRM או אפילו מייל אירגוני עובד וזמין לשימוש עבורכם 24/7 ללא צורך בגיבוי או תחזוקה.

   לחצו כאן והשאירו פרטים