לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  התקדם לשירותי תמיכה מרחוק לעסק

  במקום לחכות לטכנאי בואו להתקדם אל שירותי תמיכה מרחוק לעסק שלכם

  יש תקלה ברשת המחשוב של העסק? מומחי התמיכה של ITcare יכולים להתחבר אל הרשת שלך מרחוק ולפתור את התקלה בקלות ובמהירות. חבר את העסק שלך לשירות תמיכה מרחוק ותוכל להנות ממגוון יתרונות משמעותיים.

  בעל עסק תאר לעצמך את התסריט הבא: אתה נמצא במשרד ועובד על מצגת חשובה ללקוח בחו"ל שאתה מוכרח לשלוח עוד היום. אתה עובר על הדו"חות באקסל בענן ופתאום אתה מגלה שהרשת שלך נפלה. הלחץ מתגבר וכל צוות ה-IT בחברה עובד קשה מאוד כדי להחזיר אותה לפעולה אך ללא הצלחה. במקום להזמין טכנאי ואפילו להמתין עוד יותר זמן עד שהרשת שלך תחזור לפעילות, אתה פשוט יכול להשתמש בשירותי תמיכה מרחוק של ITcare ולפתור את הבעיה ברבע מהזמן.

  מומחי התמיכה של ITcare יכולים להתחבר אל הרשת שלך מרחוק ולפתור את התקלה בקלות ובמהירות. כשאתה מחבר את העסק שלך לשירות תמיכה מרחוק של ITcare אתה נהנה גם מהיתרונות הבאים:

  שירות מקיף

  אנחנו יכולים לסייע לך בכל שירות IT שתבחר מהגנה מרחוק נגד וירוסים ועד לתמיכה בשרתים או בשולחן העבודה.

  עלויות משתלמות

  נשמח להעניק לך שירותי תמיכה מרחוק לעסק בהתאם לצרכים המדויקים שלך תוך חיסכון ניכר בעלויות עודפות ומיותרות.

  ראש שקט

  מומחי התמיכה שלנו ידאגו במידת הצורך לתיקון כל תקלה במהירות וביעילות, מבלי שתצטרך לבזבז זמן יקר וכסף על מציאת פתרונות בעצמך.

  תמיכה 24/7

  חברת ITcare ערוכה לטפל ולתקן תקלות רבות ממרחק ולצמצם למינימום ההכרחי את מידת ההשפעה של הטיפול בתקלה על הפעולות הרגילות של העסק. במידת הצורך אנו זמינים להעניק לך שירות גם מעבר לשעות הפעילות הרגילות.

  שירותים מנוהלים

  שירות התמיכה מרחוק שלנו מאפשר לך לעשות את מה שאתה עושה הכי טוב… את העבודה שלך. הרשה לנו לשמור על המערכות שלך מעודכנות, עובדות במהירות האופטימלית וניתנות לניהול מרחוק, ללא כל הפרעות.

  שירותי רשת

  מנהלי הרשתות המוסמכים שלנו יתכננו עבורך את הרשת האופטימלית בהתאם לצרכים של העסק שלך ובמידת ותופיע תקלה יעניקו לה תמיכה מרחוק.

  תמיכה בשרתים ושולחנות עבודה

  הצוות שלנו עובר הדרכות והשתלמויות בשגרה כדי להעניק לך תמיכה מהירה ויעילה כשאתה זקוק לה, הן כשירות של טכנאי קבוע בעסק והן כשירות תמיכה מרחוק.

  גיבוי מרחוק

  כשאתה משתמש בשירותי הגיבוי מרחוק של ITcare אתה יכול להיות בטוח שהגיבוי העדכני ביותר של המידע שלך מאוחסן בבטחה מלאה.

  עם שירותי IT והתמיכה מרחוק של ITcare העסק שלך יכול לצמוח בלי בעיות. התקשר עוד היום לקבלת מידע נוסף ו/או הצעה משתלמת! אם אתה זקוק לתמיכה מיידית לחץ כאן ומייד תועבר לאזור התמיכה מרחוק באתר שלנו.

  קידום אתרים קידום אתרים
  !