לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מחשוב ענן לעסקים

   עסקים, חברות וגם ארגונים יכולים להיעזר כיום בשירותים מיוחדים הכוללים שירותי ענן עסקי, המספק מענה לכמויות אדירות של מידע ומחליף את המחשבים או את השרתים, שנמצאים פיזית באותה חברה. שירותי מחשוב ענן לעסקים הוא הדבר החם ביותר בתחום ה-IT, ולא בכדי. רבים בוחרים לעבור אליו בזכות היתרונות הרבים שהוא מציע ובעיקר מכיוון שהוא מתבסס על טכנולוגיות חדשניות ובטוחות הרבה יותר, המותאמות נקודתית לצרכיה של כל חברה וחברה.

   מחשוב ענן לעסקים – איך זה עובד?

   שירותי מחשוב ענן עבור עסקים, המתבססים על שמירת המידע של העסק במקור חיצוני, שאיננו בבית העסק עצמו וכוללים גם מוקד תמיכה הזמין ללקוח, הינם שרתים וירטואליים. הם מסוגלים לשמור בהם כמות עצומה של מידע ושטח האחסון שלהם רב. במקום שעסק ירכוש שרת, יחפש מרחב מתאים למקם אותו, ירכוש מערכות תומכות, יבצע חיבורים מיוחדים לחשמל, יתקין מזגן, מערכת אזעקה, מערכת כיבוי אש וגם ירכוש תוכנות מיוחדות, הוא יכול מעתה לקבל את כל אלה ממקורות חיצוניים – מחברה המספקת ללקוחותיה מחשוב ענן לעסקים. מדובר, כאמור, בשרת ווירטואלי שניתן להתקין עליו כל תוכנה שרוצים, בדיוק כפי שקורה בשרתים פיזיים. זו יכולה להיות תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנת ERP ותוכנות נוספות.

   כיצד שירותי מחשוב ענן מספקים מענה לחברה, לעסק או לארגון?

   חברות המעסיקים עד 100 עובדים נדרשות כיום להחזיק בין 5 ל-6 שרתים שבהם תוכנות שונות, עליהן עובדים משתמשים שונים. אורך חייו הממוצע של שרת הוא בין 4 ל-7 שנים לרוב, ואחריות היצרן עומדת בדרך כלל על 3 שנים. במרבית המקרים, לאחר תקופה זו מראים השרתים ירידה ניכרת מאד ביכולת שלהם, בביצועים השונים, מה שבא לידי ביטוי באיטיות אותה הם מפגינים. מעבר לכך, הוא דורשים גם תחזוקה שוטפת, עדכונים של התוכנות השונות, ניקוי הזיכרון וכיוצא בזה. כל אלה דורשים מהעסק הוצאה כספית גבוהה במיוחד, וגם לא מעט כוח אדם שיהיה ממונה על כך. הדבר אינו תמיד משתלם בסופו של דבר, וגם יכול להשפיע על איכות העבודה עצמה ועל טיבה.

   שימוש בשרתים חיצוניים מאפשר גמישות רבה יותר לעסק. ניתן להוסיף משאבים, בהתאם לצרכים הקיימים והמשתנים, בכל זמן וללא כל בעיה. ניתן לגבות את המידע ולאפשר המשכיות עסקית מבלי לחשוש מתקלות או מאיבוד של מידע חשוב, ואפשר ליהנות מפתרון איכותי ברמה גבוהה, המסוגל להתמודד עם אתגרים טכניים מורכבים. אין צורך לדאוג לאנשי מקצוע לצורך תחזוקת השרת, שכן זו מתבצעת על ידי החברה שמציעה את השירות, וגם אפשר ליהנות ממענה אנושי מסביב לשעון בכל מקרה של בעיה.

   בחירה נכונה של ספק השרות

   כדי ליהנות מכל אלה, יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים לפני שבוחרים את החברה המציעה את השירות: האם מדובר אכן בשירות שפועל 24/7, האם מדובר בחברה מקצועית ומנוסה העוסקת בתחום זה כבר לא מעט שנים וגם מיהם אנשי המקצוע המועסקים על ידה – האם אלה מהנדסי תוכנה בעלי ניסיון של שנים? רק לאחר שנמצאה החברה המתאימה ביותר, אפשר להגדיר מולה את הצרכים הקיימים ולבחון את האפשרויות שהיא מציעה, כאלו שיוכלו לספק מענה מדויק עבור המשתמשים הקיימים.

   לחצו כאן והשאירו פרטים