לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   התאוששות מאסון – שירות גיבוי בענן DR

   התאוששות מאסון – שירות גיבוי בענן DR

   אובדן מידע של חברה בתחום כלשהו או בארגון קטן וגדול כאחד, יכול לפגוע באופן ניכר בתפקודם וגם להביא להפסדים רבים ואפילו לפגיעה בשמם הטוב ובתדמיתם. לאור החשש מסכנה שכזו, מוצע כיום פתרון ייחודי המוטמע בכל מערכת, והוא חלק מההתאוששות מאסון שכזה. מדובר בשירות מתודה מובנית המתבסס על גיבוי בענן DR הכולל שירותי תמיכה וגיבוי במסגרת שירותי ענן לעסקים ומתן פתרון מיידי בעת אובדן מידע.

   שירות גיבוי בענן DRP (Disaster Recovery Planning) מאפשר לעסק לחסוך בעלויות התקנת מערכות מיוחדות לצורכי גיבוי, ובמקביל גם כולל גיבוי יומי, גיבוי שבועי או גיבוי חודשי בהתאמה אישית לצרכי העסק. השירות מתופעל על ידי אנשי מקצוע המתמחים בשירות מסוג זה, ומגן בצורה אופטימלית על המידע של העסק במקרים של אסון ואובדן מידע. הדבר מאפשר לו להמשיך בעבודה בתוך פרק זמן קצר מאד. אין חשש מפני איבוד מידע חשוב ומהשלכותיו של אירוע כזה על תפקודו ועל התנהלותו של העסק, ועל יכולתם של העובדים להמשיך בשגרת העבודה היום יומית, מבלי שזו תפגע.

   אילו יתרונות מציע גיבוי DR בענן?

   שירותי מחשוב עסקי הכוללים גם שירות גיבוי DRP, מציעים לעסק יתרונות רבים. ראשית, מדובר בשירות הכולל אחסון חיצוני, כלומר – גיובי בענן. במקרה של פגיעה פיזית כלשהי במשרדי העסק עצמו ובמקרה של קריסת המערכת הממוחשבת, המידע שמאוחסן בשרתים חיצוניים, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, מאפשר להקים מחדש את הארגון ולשחזר את כל המידע הנדרש פיזית לעסק בתוך זמן קצר מאד. מכיוון שבמקרים של אסון נפגעת גם יכולת תגובתו של העסק וגם מהירות התגובה, האפשרות להשתמש בשירותי מחשוב עסקי יחד עם שירותי ענן יכולה לפתור את הבעיה הזו ולאפשר התאוששות מהירה. המערכת הממוחשבת האלטרנטיבית נכנסת לפעולה במהירות, ומהווה חלופה זמנית למערכת שניזוקה, עד שזו תתוקן.

   כיצד מתאימים את שירות הגיבוי לעסק?

   גיבוי DRP בענן, יחד עם שירותי מיגרציה ומעבר לענן, מצריכים התייחסות, במסגרת התאמתם לצרכיו של העסק. על ה-DRP להיות מותאמת בצורה מלאה לדרישות העסק כדי לאפשר לו התאוששות מהירה לאחר אסון. מכיוון שהזמן הנדרש להפעלתה מחדש של הפעילות העסקית של כל חברה או ארגון שונה, חשוב לספק מענה מתאים, תוך התייחסות לפרמטר זה ולמספר שעות ההתאוששות הנדרשות לו. יש לקחת בחשבון גם את טווח הזמן שבו יכול העסק לאבד את המידע ואת הנתונים החשובים שצבר וגם את סיווג המערכות השונות, שבלעדיהן לא יוכל לתפקד.

   זהו ללא ספק פתרון נהדר לכל עסק, חברה או ארגון, פתרון גיבוי בענן DR מותאם בצורה מלאה והמוצע על ידי חברות המתמחות בכך. חברות אלו מציעות גם מוקד תמיכה זמין, וכמובן – אנשי מקצוע העומדים לרשות העסק בכל עניין או בעיה. הדבר מאפשר לבעלי העסק המשך התנהלות תקינה, גם לאחר אובדן מידע חשוב ונתונים קריטיים כפי שקורה לאחר אסונות שונים, וכל זאת מבלי שהדבר יגרור אחריו הוצאות כספיות גבוהות ואפילו אבדן של לקוחות.

   לחצו כאן והשאירו פרטים