לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירות ענן בהתאמה אישית לעסק שלכם

   מהו שירות ענן?

   אם אתם מנהלים עסק או ארגון גדול, ונדרשים לפתרון אחסון וגיבוי קבצים בצורה מאובטחת ויעילה, אנו ממליצים לכם על חבילת שירותי ענן. חבילת שירותי הענן שלנו תועיל רבות לעסק שלכם, בין אם מדובר בעסק גדול המתנהל עם כמויות מידע רבות, ובין אם מדובר בעסקים בינוניים וקטנים.

   שירותי ענן הם למעשה שירותי מחשוב הניתנים באמצעות חיבור מרחוק, דרך האינטרנט או קו תקשורת מובנה, והם מבוססים על העברת מידע למשתמש דרך האינטרנט. תשתיות האחסון ניתנות באמצעות התקשרות עם ספקים גדולים בכל רחבי העולם, ללא מגבלה גיאוגרפית. שירותי ענן נעים בין אחסון כל המידע העובר בדואר אלקטרוני ועד לתשתית רשתות מידע גדולות והפעלת תוכנות כבדות ומורכבות, ולכן הם מתאימים גם לעסקים קטנים ובינוניים וגם לעסקים גדולים וארגונים.

   למה אנחנו ממליצים על שירות ענן?

   שירותי ענן נועדו כדי לחסוך בשימוש בשרתים, על ידי אחסון המידע במקום מרוחק שאינו מצריך מקום פיזי. באופן זה אפשר להפחית את מידת העומס על השרת, ולהימנע מטיפול מיותר בשרתים גדולים ורכישתם, ועל ידי כך לחסוך כסף וגם לייעל את שמירת הנתונים. הענן מאפשר לאחסן ולגבות נתונים וקבצים בצורה מאובטחת, וגם שימוש בשירותי תוכנה ישירות מהאתר של הספקים ללא צורך ברכישת התוכנה עצמה והתקנתה במחשבי העסק. בסופו של דבר אתם חוסכים לעסק שלכם את מחיר השרת וההוצאות הנלוות כמו אחזקה וטיפול.

   באמצעות שרותי ענן תוכלו להתחבר לנתונים מכל מקום ובכל זמן, ועל הדרך גם לחסוך בצריכת האנרגיה ולהפחית את הפגיעה באיכות הסביבה.

   מה עוד חשוב לדעת על שירותי ענן?

   אנחנו בחברת IT CARE מאמינים כי באמצעות שירותי ענן ושימוש בווירטואליזציה, תוכלו לנהל נכון את תוכנות העסק ולפנות משאבים כדי להגביר את תפוקת העסק ונוחות השימוש במערכות. הצוות שלנו בעל ניסיון רב והוא מומחה בהקמת שרתי VPS והתאמת פתרונות ענן מתקדמים לכל לקוח, על פי דרישה.

   אנחנו בחברת IT CARE מתייחסים לכל לקוח באופן אישי, ודואגים להתאים לו את פתרונות המחשוב להם הוא נזקק. אתם שותפים שלנו לתהליך החל משלב התכנון ועד לניהול המערכות במהלך העבודה השוטפת. אתנו אתם יכולים להיות רגועים שהנתונים שלכם שמורים ומגובים על ידי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ובמידת הצורך תוכלו להיעזר בשירות שלנו לפתרון תקלות וייעוץ 24 שעות ביממה.

   לחצו כאן והשאירו פרטים