לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת

   אחד משירותיה הרבים של ITCare כוללים שירותים של תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת. שירות זה כולל בתוכו תהליך של הרחבה, מיטוב (תהליכים של התייעלות ודיוק) ותיקון פגמים של המחשבים הרבים ורשתות התקשורת של חברות בשוק הישראלי.

   התפיסה של תחזוקת של מחשבים ורשתות תקשורת באה לומר לנו בין היתר שיש כמובן לטפל במה שמקולקל ומצריך תיקון. בין אם לחדש תכנים מחדש, הוספה של אלמנטים משפרים, חידוש ושדרוג. כמו בכל תחום אחר, ישנה חשיבות רבה לתחזוקה. כמו שלא נלך ונחליף רכב בכל פעם שאנו נתקלים בתקלה כזו או אחרת כך גם הדבר בנוגע לתחזוקת מחשוב. מתודת תחזוקת מחשבים ושל רשתות תקשורת של ITCare היא הרצון להעניק שירותי תחזוקה בעבור המכשור הרב בכל חברה, בכזה שיביא למניעה מראש של תקלות שיכולות להופיע בעתיד. התנהלות לא נכונה לאורך זמן תביא את ביצועי המחשוב בחברה לתקלות רבות ובכך לפגיעה ישירה בתפוקה החברה ועובדיה.

   במסגרת שירותי תחזוקת המחשבים של ITCare מעניקה החברה ללקוחותיה שירותי מחשוב לעסקים מרחוק כמו גם טיפים והתנהלות נכונה בעבודה מול המחשבים. התנהלות זו לאורך זמן מעניקה למחשבים חיים ארוכים ויעילים יותר במסגרת חברות, שבחלקן העבודה היא סביב השעון ודורשת בכך תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת בצורה אופטימלית ביותר.

   קיימים כיום טיפים בתחום אשר מעניקות ללקוחות רבים ואף למחשבים ביתיים את היכולת לתחזק את המחשבים בצורה עצמאית יעילה. דוגמה לכך היא עניין החיסכון בחשמל. במקומות רבים נמנעים אנשים ועובדים מכיבוי מוחלט של המחשב. מסיבות שלרוב לא ברורות, רבים מאלו המסיימים את יום העבודה שלהם מעדיפים להכניס את המחשב ל"מצב שינה" מאשר להביא לכיבוי שלו. יש וצורת חשיבה זו של השארת המחשב ב"מצב שינה" באה בעצם למנוע מהמחשב לאמץ רכיבים האחראיים על הדלקת המחשב בכל יום מחדש. הנחה שלמעשה שגויה. בחברת ITCare קיימת היכולת והידע לתת מענה נכון בסיטואציה כמו זו ובסיטואציות אחרות הקשורות להתנהלות יומיומית.

   תחזוקת מחשבים ורכיבים

   הבט נוסף הנוגע לתחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת הם תחזוקת המאווררים הפנימיים של המחשבים השונים. אלו נוטים להתמלא באבק ובכך מאבדים אט אט מיכולתם לפעול כראוי, מה שגורם למחשבים להתחמם ומכאן המחשב עצמו הופך איטי ובמקרי קיצון אין אפשרות לעבוד עמו. כיום קיימים במחשבים בין 3-4 למאווררים – אחד בסמוך למעבד, בתוך יחידת ספק הכוח ואף מאווררים בכרטיסי מסך שונים. למאווררים אלו אחריות רבה שרכיבים אלו יעבדו כראוי ובעת האטה שלהם בשל אבק שמצטבר הופך המחשב לכלי לא יעיל ומסורבל שאין אפשרות לעבוד אתו.

   בעזרת טיפים נכונים וכלי עבודה פשוטים שמעניקה ITCare ניתן לדאוג למניעה מראש אודות הצטברות אבק במאווררים. תחזוקת ניקוי באמצעות מפוחים, תרסיסי לחץ ושואבי אבק לאורך זמן ימנעו הצטברות של אבק ויעניקו למחשבים את היכולת לעבוד בצורה המהירה ביותר.

   לחצו כאן והשאירו פרטים