לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שאלות ותשובות כלליות שחשוב לדעת

   1. מה היתרון של עבודה בתצורת ענן?

   >> אחד היתרונות הגדולים ביותר של עבודה בשירותי ענן הוא יכולת העבודה מכל מקום ובכל זמן, תוך שמירה על התייעלות טכנולוגית של העסק שלך, הסתכלות קדימה ושמירה על עבודה רציפה.

   2. אז החלטנו לעבור לתצורה של שירותי ענן, מה זה בעצם אומר? מה זה מחשוב בענן?

   >> המשמעות של עבודה בתצורה של שירותי ענן היא בעצם שכל מערכות המידע והמחשוב של העסק שלך נשמרים ומאוחסנים בכל רגע נתון בחוות שרתים מרוחקת, מאובטחת ומוגנת בצורה הטובה ביותר.

   3. האם מעבר לשירותי ענן יכול להביא לחיסכון בהוצאות הכספיות לעסק שלי?

   >> מעבר לשירותי ענן יכול לחסוך לבעל העסק אלפי שקלים בשנה, היום ניתן להתאים לכל בעלם עסק החבילה משתלמת והמותאמת אישית ע"פ צרכיו, ובהתאם להתפתחות האירגונית בעסק שלו.

   4. מדוע עבודה מבוססת שירותי ענן נחשבת למאובטחת יותר מעבודה על גבי שרת מקומי?

   >> במערכות ענן קיימות מספר שכבות של הגנה אשר מתחילות בשכבה הראשונה של משתמשי הקצה בצורה של מערכת עם הצפנה גבוהה בין המשתמש לשרת, וממשיכות לשכבות הגנה נוספת אשר קיימת בשרת עצמו.

   5. כל המידע של העסק שלי מגובה כיום בשרת שנמצא אצלי בבית העסק, במקרה של תקיפה של וירוס "כופר" האם אוכל לשחזר את כל המידע הרלוונטי שנפגע?

   >> כשאר אנו מותקפים בווירוס "כופר", במידה והווירוס הצליח לחדור לשרת שבבית העסק שלך, ככל הנראה שלא תוכל לשחזר את המידע שאבד, במקרים רבים הווירוס "כופר" תוקף בהתחלה את הגיבויים הקיימים ומצפין ואתם ברמה שלא תוכל להשתמש בהם, ולאחר מכן תוקף את המחשבים של משתמשי הקצה.

   6. כיום אני עובד בתצורת של עבודה בשירותי ענן מנוהלים, במקרה של אובדן מידע, האם אוכל לשחזר את המידע ?

   >> במידה ואתה עובד בשירות ענן מנוהל, במקרה של אובדן מידע אנו נדע לשחזר את המידע שלך במהירות האפשרית. כשאר אתה עובד בענן, המידע שלך מגובה ע"ב יומי במספר שרתים שונים הנמצאים במקומות שונים.

   7. במידה ורכשתי שירותי ענן מנוהלים לעסק שלי, וכעבור שנה העסק שלי גדל מבחינת כמות המשתמשים והנפח שלי, האם אני צריך לרכוש מערכת חדשה?

   >> היתרון הגדול של מערכות ענן הוא שמערכות אלה הם מערכות מודולריות שמותאמות לכל בעל בעסק ע"פ צרכיו, ולכן גם במקרה שהעסק גדל או קטן, אנחנו נדע לווסט ולהקצות את המשאבים הדרושים לעסק שלך, ובכך לחסוך לך על כסף רב על שדרוג וייעול מערכות המחשוב.

   לחצו כאן והשאירו פרטים