לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי ענן

   שירותי הענן הם בעצם שירותי מחשוב המסופקים באמצעות מחשב מרוחק. ניתן להתחבר אליו על ידי האינטרנט או בעזרת קו תקשורת מובנה. מטרתם של שירותי הענן היא חיסכון בשרתים מיותרים והעברה של מחסן המידע למקום מרוחק. השיטה מספקת אפשרות לוויסות רמת העומס והשימוש בתוכנה, כך שניתן להימנע מטיפול מיותר בשרתים גדולים וקבועים, ואין צורך ברכישה של משאבים יקרים ומיותרים.

   מאיפה בא הענן?

   מקורו של הביטוי הוא הצורה הגרפית בה מתואר האינטרנט בתרשימי זרימה של עולם המחשבים – ענן. שירותי מחשוב המבוססים על שיטת ענן מעבירים מידע למשתמש דרך האינטרנט. התכנון לעתיד הוא שכל חיבור של שירותי מחשוב יוכל להתבצע באמצעות רשת האינטרנט.

   מה מציעים שירותי ענן?

   ניתן להיעזר בשיטת ענן על מנת לקבל מקום לגיבוי ולאחסון של קבצים. כמו כן, קיים שירות של תוכנה, המאפשר למשתמש לקבל שירותי תוכנה ישירות מאתר הספק, וללא צורך ברכישת המוצר והתוכנה, והתקנה שלהם בחומרה.

   תשתית ליצירת מחשוב ענן

   על מנת ליצור מערכת יעילה של שרותי ענן יש צורך בצירוף של מספר גורמים. ראשית, דרושים יצרני השרתים, אלו בדרך כלל חברות גדולות ומבוססות אשר ביכולתן לספק את השרת. מלבדן, נדרשות מערכות הפעלה, תוכנות לעיבוד נתונים, אפליקציות, יצרני וירטואליזציה וכדו'.

   למי מתאים השירות?

   שירותי ענן יביאו תועלת ברורה לחברות גדולות הזקוקות לאחסון של כמויות מידע גדולות. למעשה, גם חברות בינוניות, קטנות ואפילו אדם בודד בשימוש ביתי נמנים על הצרכנים הנהנים מהיתרונות של שירותי הענן. השירותים הניתנים נעים בין מתן מקום לדואר אלקטרוני ועד לתשתית לרשתות מידע גדולות והפעלת אפליקציות מורכבות.

   יתרונות ואפקטיביות של שירותי הענן

   • מכל מקום בכל זמן – השימוש של שירות ענן מאפשר לעסק אחסון מידע בכמויות גדולות באמצעות התקשרות לספקים הגדולים המצויים במרחק רב, וללא מגבלות גיאוגרפיות.
   • חסכון במשאבים – השימוש בענן מאשר חיסכון עצום בהוצאות על תשתית, אחזקה וטיפול בשרתים. שרותי ענן מספקים את המידע והטכנולוגיה ללא צורך בהוצאות על משאבים מיותרים.
   • אפקטיבי וסביבתי – השימוש במחשוב ענן מפחית את הצריכה באנרגיה ופועל באופן יעיל יותר, ובכך תורם גם לעסק וגם לסביבה.

   שירותי ענן לעסקים

   שירותי ענן לעסקים

   מאז שחדרו המחשבים לחיינו, משאבי המחשוב בכל ארגון ועסק מתפקדים כלב ליבה של החברה: מערכות מחשוב יעילות ומתקדמות, עדכניות ואיכותיות הן משאב מרכזי וחיוני לתפקוד של כל עסק וארגון. מאחר שרכישתם, ניהולם, אבטחתם ותפעולם של משאבי המחשוב דורשים ידע מקצועי והשקעה כספית נרחבת, הארגונים והעסקים פונים לגורם מקצועי חיצוני: ספק שירותי ענן מחשוב. מה זה ספק שירותי ענן מחשוב? אילו שירותי ענן הוא מעניק לעסקים? למה אתם חייבים שירותי ענן ואיך תבחרו ספק מתאים? כל התשובות במאמר הבא.

   ספק שירותי מחשוב ענן

   כל עסק צריך מערכת מחשבים וכל ארגון חייב לכלול משאבי מחשב מגוונים החיוניים לתפקוד ולהישרדות. רכישת משאבי מחשוב כרוכה בהוצאות עצומות, שאינן מצטמצמות עם הזמן: ניהול, תפעול, תמיכה וחידוש של מערכות מחשב הדורשים ידע מקצועי, זמינות 24/7 והרבה מאד ציוד. עובדות אלו הולידו שירות חיוני לארגונים, חברות רבות המתמחות במערכות מידע מתפקדות כספק של שירותי מחשוב ענן המעניקות שירותי ענן לעסקים.

   מהם שירותי ענן לעסקים?

   שירותי ענן בפשטות רבה הם כל מה שנדרש לשם תפקוד של מערכת מחשוב בארגון או בעסק מנוהל, מתוחזק, מסופק ומאובטח על ידי ספק שירותי המחשוב. אותו ספק מנהל חוות שרתים המכילה ציוד טכנולוגי מתקדם, מערכות ותוכנות תשתית אשר מופעלים מיחידות קצה מרוחקות. שירותי ענן לעסקים, פוטרים את הארגון מהצורך לרכוש ולנהל משאבי מחשוב ומערכות מחשוב.

   שירותי ענן לעסקים כוללים את השירותים הבאים: אירוח מערכות מחשוב בארגון, מערכות גיבוי בענן, אירוח מערכות ERP, אירוח מערכות ארגוניות של דואר אלקטרוני, ענן עסקי, שירותי מיגרציה ומעבר לענן, שירותי IT, שירות תמיכה, אירוח מערכות לניהול קבצים, פתרונות DRP, מעטפת אבטחת מידע, השכרת שרתים וכיוצא באלה.

   למה אנו זקוקים לשירותי ענן לעסקים ומהם היתרונות

   כל ארגון ועסק, בכל תחום ובכל גודל יכול ליהנות משירותי ענן לעסקים.

   היתרונות של הסתייעות בשירותים אלה רבים ומגוונים:

   • חסכון במשאבים – סיוע מספק שרותי ענן תורמת לחסכון בעלויות הכרוכות ברכישת ציוד חומרה. הארגון יוכל גם להימנע מהוצאות גדולות הכרוכות לא רק ברכישה, אלא גם בניהול של ציוד ושל תוכנות תשתית: כוח אדם, שטח לאחסון ציוד החומרה, חשמל, אבטחה וכדומה. חסכון נוסף בעלויות נובע ממאפיינים ייחודיים של שירותי הענן המאפשרים שימוש יעיל וחסכוני במשאבים ובכוח המחשוב. כך למשל, ניתן לשלוט בעוצמת המחשוב הנדרשת ולווסת אותה, ולשכור כוח מחשוב גבוה יותר בעתות עומס, ולחסוך בו כשמתאפשר. שירותי אחסון בענן מאפשרים גם חסכון בעלויות הכרוכות בתכנון מנגנונים לרציפות עסקית (BCP) ומנגנוני התאוששות מאסון (DRP), שמסופקים כחלק משירותי ענן לעסקים.
   • זמינות גבוהה – למשתמשים יש גישה נוחה, יעילה, מהירה וקבועה לכל המידע המגובה, הנשמר והמאובטח. כל משתמש יכול להגיע למידע מכל מקום בכל זמן.
   • מגוון תשתיות תוכנה – לרשות המשתמשים עומד מגוון רחב ביותר של תוכנות וכל אחד יכול לבחור מה שנוח ומתאים לו.
   • יכולת גידול – כאשר יש צורך בגידול במשאבים, בכוח מחשוב או במשתמשים, האדפטציה מתבצעת בקלות וביעילות רבה. כך גם במקרים של מיגרציה עקב החלפת תשתיות, מעבר לענן, וירטואליזציה וכדומה.
   • תרומה לאיכות הסביבה – יתרון נוסף הוא החיסכון בצריכה בחשמל ותרומה לאיכות הסביבה.

   גיבוי בענן לעסקים

   גיבוי בענן לעסקים הינו שירותי חשוב וחיוני המהווה חלק מההתקדמות הטכנולוגית המהירה המאפיינת את העידן המודרני. שירותי הענן הביאו עמם בשורה נהדרת לעולם העסקי ושינוי עוצמתי באיכות השירות ורמת הזמינות. חברות מקצועיות המספקות שירותים ממוחשבים לעסקים פיתחו שרתי ענן ציבוריים המספקים אפשרות לסנכרון נתונים, מידע וקבצים מכל מקום. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   עיקרון הפעולה והשימושים של שירות גיבוי בענן לעסקים

   גיבוי בענן לעסקים עובד על בסיס העיקרון שהקבצים נמצאים בתיקיות ייעודיות על גבי המחשב ובעזרת תוכנה של חברת האחסון, מועתקים הקבצים אל השרתים המהווים מעין "מראה". תפקידם של השרתים הינו לאחסן מידע ונתונים מה שמאפשר לצפות בקבצים ולערוך אותם בכל זמן ומכל מכשיר. היתרונות שמספקים שירותי האחסון והגיבוי בענן כוללים:

   • תשלום חודשי נמוך ומשתלם.
   • צפייה ועבודה על מסמכים בכל מקום ושירותי סנכרון מהירים של מידע.
   • אבטחת מידע ונתונים יעילה.
   • יכולת למנוע מתקפות סייבר המבוצעות על ידי שימוש בתוכנות כופר העלולות לפגוע בקבצים הנמצאים על גבי המחשב. השרתים מאחסנים את המידע על גבי רשת האינטרנט, מה שמבטיח שמירה וגיבוי גם במקרה של פריצה למחשבי החברה, שריפה, הצפה, מחיקת קבצים ועוד וזאת באמצעות פעולת סנכרון דו כיווני.

   שירותי גיבוי בענן לעסקים כוללים אחסון נתונים ומידע בצורה מאובטחת באמצעות הצפנה. ההצפנה מתבצעת באמצעות תוכנת גיבוי המותקנת על גבי המחשב שמעתיקה את הקבצים לשרתים הממוקמים בחוות שרתים בארץ או בחו"ל. שירותי הגיבוי המוצפנים מאפשרים שחזור מהיר של קבצים והחזרתם למחשב. הגיבוי המאובטח מנוע מגורמים עוינים להשתלט על המחשב, לגנוב מידע ולגרום נזקים חמורים להתנהלות הארגונית של החברה.

   היתרונות של גיבוי בענן בעסקים הינם רבים ומגוונים:

   • גיבוי מאובטח בהצפנה באמצעות תוכנה המאפשרת שחזור מידע ונתונים והחזרתם למחשבי החברה בכל מקרה של פגיעה או נזק.
   • גיבוי מאגרי ומסדי נתונים על ידי תוכנות ייעודיות.
   • אפשרות שחזור של נתונים עד 90 יום לאחור.
   • גיבוי יומי ויצירת דו"ח מסודר.
   • מחיקת קבצים על גבי המחשב בין אם בטעות ובין אם בזדון לא תוביל למחיקתם מהמשרתים.

   התאמת פתרונות ושירותי גיבוי לעסקים על ידי החברה המובילה בתחום

   חברת ITCare מתמחה בהתאמת פתרונות ממוחשבים ואמצעים דיגיטליים לחברות, ארגונים ועסקים המיועדים לשדרג את איכות השירות ולהתאימה לעידן המודרני. צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד להשגת יעדים ומטרות והגעה לשיאים חדשים של מקצועיות, צמיחה ושגשוג.

   לחצו כאן והשאירו פרטים

   מידע נוסף בנושא

   שירותי ענן אחסון וגיבוי

   המושג שירותי ענן שגור בפי רבים ומהווה כיום מרכיב חשוב בתחום הפתרונות הממוחשבים לעסקים ולאנשים פרטיים. בעידן בו אנו מייצרים מידע דיגיטלי רב הכולל תמונות, עריכת מסמכים ויצירה של מאגרי נתונים ישנה חשיבות רבה לאחסון, שימור ואבטחת המידע בצורה נכונה ויעילה.

   גיבוי נתונים מהווה פעולה חשובה ביותר, שכן מידע הינו כלי עוצמתי ונכס בעל ערך רב עבור חברות, ארגונים ואנשים פרטיים. עולם העסקים הינו תחרותי במיוחד וישנם מי שמנסים להגיע למידע שעשוי לספק להם יתרון על המתחרים וזאת בדרכים לא לגיטימיות. בין אם מדובר בעסק גדול או קטן, הרי שיש צורך לשמור ולאבטח את המידע בצורה יעילה. חברת ITCare מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי ענן ואבטחת מידע ללא הגבלת נפח

   שירותי ענן מאפשרים אחסון נתונים ומידע ללא הגבלת נפח בצורה מאובטחת. המידע והנתונים הנשמרים על גבי הענן מוגנים מפני מחיקה או אובדן כתוצאה מפגיעה בציוד ובתשתית הפיזיים. נזקים למערכות הממוחשבות יכולים להתרחש בשל שריפה, בלאי טבעי, הצפה ועוד. שירותי בענן מבטיחים שמירה של הנתונים גם במצבים אלה וזאת באמצעות הגיבוי ברשת האינטרנט.

   אמצעי תיווך בין ספק השירות למקבל השירות

   ענן הינו למעשה אמצעי תיווך בין ספק השירות לבין מקבל השירות ובו נשמר כל המידע של החברה, העסק או הלקוח הפרטי. הגיבוי הינו חיוני ושימושי במגוון תחומי המחשוב והטכנולוגיה, שכן בעידן הטכנולוגי, בו ענפים רבים עושים שימוש במערכות ממוחשבות ומבצעים באמצעותן פעילויות עסקיות, יש להקפיד ולשים דגש על נושא אבטחת המידע. ההתחברות לשירות הינה קלה, שכן הלקוח מתחבר לענן באמצעות רשת האינטרנט והמידע נשמר בו בצורה מאובטחת.

   חיסכון בעלויות והתייעלות ארגונית

   שירותי הענן מספקים יתרונות רבים שהעיקרי שבהם הוא חיסכון בעלויות והתייעלות ארגונית. החיסכון נובע מהאפשרות שלא להשקיע ברכישה של שרתים ובהקמת מערך תקשורת הכרוכים בהוצאות גבוהות.

   חברות מקצועיות המספקות שירותים ממוחשבים מעניקות ייעוץ הניתן על ידי מומחים לשם התאמת פתרונות טכנולוגיים לצרכי החברה. אחד השירותים החשובים הינו גיבוי בענן שנועד למנוע אובדן מידע במקרה של תקלה.

   התאמת פתרונות ממוחשבים מתקדמים ושירותי אחסון וגיבוי בענן לעסקים

   חברת ITCare מספקת שירותים דיגיטליים ופתרונות ממוחשבים לחברות ועסקים. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה ופנייה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי. אחד השירותים החשובים לעסקים, הינו גיבוי בענן המבטיח אחסון נתונים בצורה מאובטחת. צוות המומחים שלנו יתאים עבורכם פתרונות ממוחשבים בהתאמה אישית ומדויקת לצרכי החברה וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד.

   גיבוי ענן לעסקים

   גיבוי ענן לעסקים מספק הגנה אקטיבית בהתאם לצרכי העסק, מידותיו, אופי והיקף פעילותו. מדובר בשירות חיוני במיוחד המגן מפני מגוון איומי סייבר העלולים לפגוע בפעילות העסקית של החברה. העולם מתקדם מבחינה טכנולוגית בקצב מהיר והשימוש במערכות ואמצעים ממוחשבים הופך למרכי וחיוני ביותר. עם ההתפתחויות וההתקדמות הטכנולוגית, נוספים איומים וסכנות חדשים בהם: יכולות ריגול מתקדמות, ווירוסים ותוכנות מתוחכמים ופוגעניים במיוחד, מתקפות סייבר ועוד. גיבוי בענן  לעסקים הינו שירות הניתן על ידי חברות מקצועיות שזהו תחום התמחותן ומספק לעסקים, ארגונים וחברות אפשרות לשמור על מאגרי מידע ונתונים בצורה יעילה ומיטבית. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   חבילות גיבוי ענן לעסקים – ניטור והגנה אקטיבית כפולה

   שירותי גיבוי ענן לעסקים מספקים לכם הגנה אקטיבית כפולה הכוללת ניטור סכנות מיידיות ובניית חומה מול מגוון סיכוני המחר. עסקים עושים שימוש במערכות ממוחשבות ובמגוון אמצעים דיגיטליים על מנת להעניק שירות מיטבי ללקוחות. השירותים הממוחשבים משדרגים, משפרים ומייעלים את השירות ומאפשרים להגדיל את נפח הלקוחות ואת היקף הפעילות בדרך לצמיחה עסקית ופיננסית. לכל בית עסק ישנם צרכים שונים בהתאם לאופי פעילותו, עסקים קטנים וודאי שאינם זקוקים להשקיע במערכות ממוחשבות גדולות ומורכבות בדומה להשקעה הנדרשת מצד חברות טכנולוגיה והייטק גדולות. חברות מקצועיות המספקות שירותים דיגיטליים, מתאימות חבילת פתרונות ממוחשבים מתקדמים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ובכך מאפשרות לכם לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על איכות השירות.

   מערכות הגיבוי בענן מספקות לכם יתרונות של יעילות, חסכוניות, אבטחת מידע ושימוש ביישומים ואמצעים דיגיטליים חכמים. המידע והנתונים שלכם נשמרים בשני מיקומים במקביל המרוחקים אחד מהשני. בכך מובטח גיבוי למידע שלכם בכל מקרה של תקלה או בעיה טכנית, מחיקת נתונים בשל טעות אנוש, פריצה למאגרי המידע שלכם ועוד. התאמת והטמעת שירותי גיבוי ענן לעסקים הופכים את המשרד שלכם לחלל נקי, ללא צורך בהשקעה רבה בציוד, תשתיות ושרתים התופסים מקום רב ומסרבלים את הפעילות בסביבת העבודה.

   שירותי גיבוי בענן כוללים גיבוי יומי, גיבוי ברמת הקובץ, הצפנה, שיתוף וסנכרון ועוד. השימוש בענן מאפשר לשכפל את כל המידע הארגוני בכל 24 שעות באופן אוטומטי, לשחזר קבצים מבלי לפגוע במידע אחר ולעבוד Offline שכן הקבצים מעדכנים את עצמם באופן אוטומטי בענן.

   שירותי גיבוי בענן מתקדמים לעסקים

   חברת Itcare מציעה ללקוחות עסקיים ומוסדיים מגוון פתרונות ממוחשבים המייעלים את הפעילות הארגונית ומאפשרים צמיחה עסקית. בין שירותי החברה: גיבוי בענן, פיתוח תוכנה, תקשורת מחשבים, תחזוקת שרתים, מיקור חוץ, שירותי IT, אבטחת מידע ועוד. אנו עומדים לשירותכם בזמינות מלאה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי לכל צורך.

   שירותי מחשוב ענן לעסקים

   שירותי מחשוב ענן לעסקים נועדו לספק לכם אפשרות לשדרוג ושיפור רמת השירותים שאתם מציעים ללקוחותיכם וזאת באמצעות התנהלות ארגונית יעילה ונכונה. המשמעות של שירותי מחשוב הינה לספק גישה למערכות הממוחשבות של העסק שלכם מרחוק באמצעות רשת האינטרנט או קווי תקשורת ייעודיים. חברות מקצועיות המתמחות במתן פתרונות ממוחשבים לעסקים יתקינו עבורכם מגוון יישומים ותוכנות במערכות החברה וזאת כאשר אתם מחוברים לשרת ווירטואלי ולחוות שרתים מאובטחת. חברת ITCare מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי מחשוב ענן לעסקים – יתרונות, מאפיינים ושימושים

   שירותי מחשוב ענן לעסקים המעניקים לכם חיבור לשרת פרטי ניתנים בעלות נמוכה, כך שאתם נהנים מחיסכון בעלויות הכרוכות ברכישת שרתים וציוד פיזיים. השירותים הדיגיטליים כוללים מענה איכותי ומיטבי הן לנושא התוכנה והן לנושא החומרה של בית העסק שלכם. התאמת השירותים הממוחשבים מתבצעת על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון וידע מקצועי עשיר בכל האמצעים והשירותים הממוחשבים שיוכלו להצעיד את העסק שלכם קדימה וליצור יתרון על פני המתחרים שלכם. שירותי הגיבוי בענן מהווים שדרוג משמעותי ומחברים אתכם לעבר העתיד וכל זאת בעלות חודשית ידועה מראש, קבועה ומשתלמת.

   שירותי מחשוב ענן לעסקים הינם חסכוניים ומותאמים הן לתקציב העסק או החברה והן לצרכים הארגוניים המדויקים שלכם. אתם זוכים לקבל ייעוץ ותמיכה טכנית בזמינות מלאה וטיפול בתקלות ובעיות במערכות הממוחשבות בזמן אמת. התמיכה הטכנית המקצועית תאפשר לכם לשמור על פעילות ארגונית שוטפת ועל מתן שירות רציף ומיטבי ללקוחות. זמני ההקמה וההתקנה של המערכות הממוחשבות והשרתים הינם קצרים וניתנים על ידי חברות המתמחות בתחום המחשוב לעסקים. שירותי המחשוב פועלים בהתאם לסטנדרטי האיכות ואבטחת המידע הגבוהים ביותר ועל פי התקנים המחמירים ביותר בתחום.

   שירותים ווירטואליים מתקדמים מידי מומחים

   שירותי מחשוב בענן לעסקים מתאימים הן לעסקים קטנים והן לחברות וארגונים גדולים שהיקף פעילותם נרחב. חברת ITCare מספקת ללקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים אפשרות ליהנות ממגוון יישומים מתקדמים ויכולת אחסון מידע ונתונים בענן בצורה מאובטחת. צוות המומחים שלנו יספק לכם שירותים מתקדמים בהם: שירותי דואר בענן, תוכנות אנטי וירוס בענן, גיבוי נתונים ומידע, מגוון שירותים ווירטואליים ועוד.

   פתרונות ענן לעסקים

   פתרונות ענן לעסקים הינם בעלי חשיבות ותרומה רבה להתנהלות עסקית נבונה ויעילה בעידן המודרני. שירותי ענן הניתנים מרחוק מספקים אפשרות לאחסון וגיבוי נתונים ומידע החיוניים לבית העסק וכל זאת ללא צורך להשקיע משאבים רבים בתשתיות ושרתים. מחשוב בענן מתבצע באמצעות שרת מרוחק וזאת ללא צורך בשרת פיזי מקומי. החיסכון בעלויות תורם להתייעלות פיננסית של בית העסק בדרך לצמיחה והתרחבות מקצועית. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   פתרונות ענן לעסקים – חיבור מרחוק, גיבוי ואבטחה

   השימוש בענן מאפשר לעסקים ליהנות ממשאבים טכנולוגיים ולחסוך בעלויות שכן אין צורך להשקיע בתשתיות ובציוד פיזי. פתרונות הענן מבוססים על חיבור מרחוק לחוות שרתים וזאת באמצעות רשת האינטרנט. עסקים עושים שימוש בשירותי הענן על מנת להיות מגובים ומאובטחים, כך שהמידע והנתונים יהיו מגובים ויישמרו ללא חשש ממחיקה כתוצאה מתקלה טכנית במחשבי החברה.

   חיסכון בזמן ועלויות

   בעוד שבעבר, שירותי ענן היו מנת חלקן של חברות הטכנולוגיה והייטק הגדולות והמובילות בלבד, הרי שכיום מדובר בשירות שכיח הניתן גם לבתי עסק קטנים ולאנשים פרטיים. מחשוב בענן מבוסס על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומוכחים שניתן ליהנות מהם באמצעות חיבור פשוט לרשת האינטרנט. פתרונות הענן מאפשרים לחסוך בזמן והוצאות ולייעל את התנהלות העסק.

   פתרונות ענן לעסקים – להתנהלות עסקית יעילה ונבונה

   עסקים בכל רחבי העולם עוברים תהליכי אוטומציה המשנים את הכללים בשימוש בטכנולוגיה. פתרונות הענן מספקים יתרונות רבים לעסק. תשתיות מחשוב על גבי ענן כוללות: מערכות הפעלה, שירותי אחסון וגיבוי, תוכנות, שירותי תעבורה, אבטחת מידע, סינון דואר ומגוון פתרונות מקצה לקצה החוסכים את הצורך באחזקה, שימוש ותשלום עבור תשתיות מחשוב אישיות. המעבר לאחסון וגיבוי נתונים בענן מאפשר לעשות שימוש במשאבים משתנים וזאת תוך ביצוע התאמה אישית לפי צרכי הלקוח וללא התחייבות.

   IT CARE מציעים פתרונות ענן לעסק תוך ניצול יעיל של משאבים וחיסכון בצריכת אנרגיה

   חברות המספקות פתרונות ענן דואגות לתקינות ולזמינות הציוד וזאת באמצעות ליווי ותמיכה של צוות טכני זמין ומיומן האחראי על ביצוע גיבויים ועל תקינות פעולתם של השירותים הניתנים. פתרונות הענן מאפשרים ניצול יעיל של משאבים וזאת צמצום ההשקעה בציוד, תוכנות וחומרות. פתרונות הענן מסייעים להפחתת צריכת האנרגיה ובכך הם מסייעים לסביבה ירוקה. חברת ITCare מספקת שירותי ענן ו – IT מתקדמים לעסקים המייעלים את הפעילות העסקית, מעודדים צמיחה ומגדילים רווחיות. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה, פנייה והזמנה ואנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ביחס אישי להתאמת פתרונות מחשוב מתקדמים לבית העסק שלכם.

   שירותי מחשוב וענן

   שירותי מחשוב וענן בנויים מארכיטקטורה חדשנית בממד של תשתית, תקשורת ואבטחת מידע. מדובר על פתרון אחסון, גיבוי ואבטחת מידע פרודוקטיבי המספק מענה מקצועי איכותי לחברות, ארגונים ועסקים. מערכות ממוחשבות פועלות בהתאם לתקנים מחמירים בתחום אבטחת המידע. שירותי מחשוב וענן בנויים ללא נקודות תורפה וכשל ומאפשרים ביצועים מעולים ללא צורך בתכנון מוקדם או השבתה של מערכות חיוניות בארגון. עסקים וחברות נהנים משירותי תמיכה הניתנים על ידי מוקדי תפעול תקלות הזמינים 24 שעות ביממה.

   שירותי מחשוב וענן מבוססים על פלטפורמה מתקדמת הכוללת מגוון רחב של מוצרים ויישומים המשפרים ומייעלים את הפעילות וההתנהלות הארגונית. שירותי הענן כוללים מגוון רחב של אמצעי אבטחת מידע בהם ניתן לעשות שימוש באופן אינטגרלי או בלתי תלוי בצורה של שירות ענן עצמאי. שירותי מחשוב מבוססים על טכנולוגיית סייבר ומספקים שלל פתרונות לניהול גישה וזהויות, אמצעי הגנה ממתקפות כופר, פתרונות אבטחה בדואר אלקטרוני ועוד. חברות מקצועיות המתמחות במתן פתרונות ושירותי מחשוב וענן מספקות תשתיות בענן, פתרונות התאוששות מאסון ושירותי גיבוי. חברת ITCare מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי מחשוב וענן – טכנולוגיית ריפוי עצמי ויכולת הפעלה עצמית דינמית

   שירותי מחשוב וענן כוללים טכנולוגיית ריפוי עצמי המבטיחה זמן התאוששות מהיר מכל תקלה ובעיה טכנית. יתרונות שירותי מחשוב וענן כוללים:

   • ארכיטקטורה שאינה תלויה בנקודת כשל בודדת או ברכיב ספציפי.
   • ניתוב אוטומטי של שירותים בין מספר בקרים וזאת ללא הפרעה לפעילותה של המערכת כולה.
   • השירותים של המערכת מופעלים בצורה לוגית ואוטומטית כך שהמערכת למעשה מבריאה את עצמה מכל תרחיש ואיום.
   • התחייבות לזמינות מרבית של מערכת 24 שעות ביממה.
   • מניעת מצבים של השבתה לצורך שדרוג או הורדה של שירותים.

   שירותי המחשוב בענן הינם בעלי יכולת הפעלה עצמית דינמית הפועלת על בסיס מנגנון הרשאות פנים ארגוניות, הדלקה וכיבוי של שרת ווירטואלי, חיבור ישיר לשרתים ווירטואליים, שכפול שרת ווירטואלי ועוד.

   פתרונות מחשוב ותקשורת בענן לעסקים

   חברת ITCare מציעה פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים, חברות וארגונים הכוללים גיבוי בענן ואמצעי אבטחת מידע איכותיים. מוצרי החברה יספקו לכם יעילות בהתנהלות הארגונית ויובילו לשיפור ביצועים ולשדרוג רמת השירות הניתנת ללקוחות.

   שירותי מחשוב ענן

   שירותי מחשוב בענן מספקים לחברות, עסקים וארגונים יתרונות רבים בעידן המודרני והטכנולוגי. השירות מבוסס על חיבור לאינטרנט ונועד לשמור, לאחסן ולגבות נתונים ומידע החיוניים לפעילות העסק. פתרונות ענן מבוססים על שימוש בשרתים חיצוניים וזאת בזמינות תמידית. מחשוב בענן מצמצם את עלויות האחזקה, התחזוקה והתפעול של בתי עסק שכן ניתן להקטין את ההשקעה בציוד ותשתיות פיזיות ובבניית שרתים פנימיים בעלי נפח מוגבל.

   איך לבחור נכונה שירותי מחשוב ענן?

   חברות מקצועיות המתמחות במתן פתרונות ממוחשבים לעסקים, מציעות שירותי מחשוב ענן יעילים התורמים להתפתחות וצמיחה פיננסית ומקצועית. בבואכם לבחור שירותי מחשוב ענן, הרי שישנה חשיבות רבה לוודא כי מדובר בחברה אמינה ובעלת מוניטין שתעניק לכם מענה מקצועי וליווי צמוד לכל צורך. צוות המומחים של החברות המספקות שירותי מחשוב לחברות הינו בעל ידע, ניסיון ומומחיות לוודא כי ההתנהלות של בית העסק הינה מיטבית ויעילה וכי אין כשלים ובאגים במערכת. הליווי והתמיכה ניתנים מרחוק במהירות וחוסכים מכם את התלות בטכנאי מחשבים שיגיעו עד לבית העסק. חברת ITCare מספקת שירותים מסוג זה.

   מה כוללים שירותי מחשוב ענן?

   שירותי מחשוב ענן לעסקים כוללים:

   • ספק מחשוב ואבטחת מידע – חברות ועסקים מחזיקות במידע רגיש ובסיס נתונים שהינו חיוני לפעילות העסקית. המידע כולל פרטים של לקוחות, דו"חות כספיים, רשימות מלאי ועוד מגוון פרטים שיש להקפיד שהינם מגובים וזאת על מנת למנוע ריגול תעשייתי. נושא אבטחת מידע הינו חשוב וחיוני נוכח מגוון איומי הסייבר והאקינג הקיימים כיום. אמצעי האבטחה כוללים חומות אש מתקדמות המספקות הגנה מיטבית ומבטיחות פעילות תקינה ושוטפת של העסק.
   • שירות מייל בענן באמצעות שרתים ווירטואליים מהירים וחזקים – שרתי הענן מאפשרים לכם לאחסן מידע ללא הגבלת נפח, לקבל גישה למייל שלכם בכל מקום בעולם וליהנות מתמיכה, ליווי ושירות לאורך כל הדרך. צוות היועצים והמומחים יוודא כי ההתנהלות של המערכות הממוחשבות הינה תקינה ויספק מענה מקצועי לכל תקלה ובעיה.
   • שירותי מרכזיה בענן מתקדמים וחכמים ניתנים בעלויות נמוכות ומבוססים על טכנולוגיות חדשניות. המרכזייה מבטיחה יציבות מקסימלית ואינטראקציה איכותית בין עובדי החברה לבין עצמם ובין נותני השירות ללקוחות. שירותי הענן מאפשרים לחברות לחבר סניפים שונים הנמצאים בכל מקום בעולם למרכזייה אחת וכן לבצע אינטגרציה במערכות המידע ולשלוט בכל התכונות החיוניות לשם התנהלות ארגונית יעילה. שירותי המרכזייה כוללים: נתב שיחות חכם המאפשר העברת שיחות נכנסות באופן מהיר, כל השיחות מתנהלות המסגרת אותו שרת מה שמאפשר חיסכון כלכלי, שירותי הקלטה של שיחות נכנסות ויוצאות, מערכת רישום שיחות מובנית, חיוג מהיר ועוד.

   חברות ענן

   אחד השירותים החשובים והמועילים עבור עסקים בעידן הטכנולוגי הוא אחסון וגיבוי מידע ונתונים על גבי ענן הניתן על ידי חברות ענן. בשנים האחרונות מתרחשת לנגד עינינו מהפכת מידע הנובעת מהטמעה של רשת האינטרנט ומערכות ממוחשבות. שירותי ענן מייעלים את הפעילות העסקית של חברות וארגונים שונים ומשפרים את איכות השירות. חברות הענן חוסכות את הצורך לאחסון נתונים ומידע על גבי המחשב האישי ואת ההכרח בהשקעה ברכישת שרתים ומוצרים שונים. חברת iTcare מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי חברות ענן ויתרונותיהם

   החזון והרעיון העומדים מאחורי חברות ענן הינם כי המשתמשים יהיו מחוברים לשירותי המחושב השונים באמצעות רשת וזאת בדומה לאופן בו אנו מחוברים לרשת החשמל. שירותי הענן מאפשרים גישה מכל מקום למידע החיוני לכם ולבצע מגוון רחב של פעולות ללא תלות במיקום.

   יתרון חשוב שמציעות חברות ענן הוא המחיר האטרקטיבי והמשתלם. השקעה ברכישה של תוכנות תשתית וציוד מחשוב כרוכה בעלויות גבוהות ולא כל אחד מאתנו יכול להרשות לעצמו זאת. התפשרות על איכותם ויעילותם של שירותי המחשוב בחברות ועסקים עלולה לעלות ביוקר ובמיוחד כאשר מדובר על ארגונים ועסקים הזקוקים למשאבים ממוחשבים בסדרי גודל רחבים. שירותי הענן מתאימים היטב גם לעסקים קטנים שאינם יכולים להוציא סכומים גבוהים על ציוד ומערכות ממוחשבות. חברות הענן מציעות אחסון וגיבוי על גבי ענן בתנאי תשלום נוחים ובפריסה לטווח אורך. בתי העסק יכולים ליהנות מהתאמה מדויקת של השירות לצרכיהם, יכולים לשלוט על המשאבים הממוחשבים הדרושים לה ובכך לשלוט על רמת ההוצאות.

   חברת ענן IT CARE – מפגש בין טכנולוגיה מתקדמת ופשטות יצירתית

   חבילות שירותי הענן ניתנות בעלות חודשית משתלמת למדי ומאפשרת לבתי העסק לקבל גישה לשירותים מתקדמים שלא ניתן ליהנות מהם שלא באמצעות ענן. מידע עסקי הינו משאב חשוב בניהול של כל עסק שכן הוא כולל את הפרטים של העסקאות והלקוחות, הבירוקרטיה, דו"חות כספיים פנימיים ועוד. ריכוז כל המידע החיוני של העסק בשרת פנימי מעלה את הסיכוי לאובדן מידע בשל תקלה מה שיגרום לעסק נזק עצום. חברת ITtcare מספקת שירותי IT מקיפים ואיכותיים הכוללים שירותי ענן מתקדמים התורמים להתייעלות עסקית ולצמיחה פיננסית. החברה מתמחה במתן פתרונות מחשוב לעסקים וכל זאת תוך מתן דגש על מקצועיות, אמינות ויחס אישי לכל לקוח.

   שירותי ענן לחברות

   שירותי ענן לחברות הינם חיוניים ביותר בעידן הטכנולוגי המודרני. מדובר בתחום שצובר תאוצה במהלך השנים האחרונות והופך למרכיב מרכזי במגוון תחומי החיים. הקידמה והטכנולוגיה מספקות יתרונות חשובים לשיפור איכות החיים ומציבות את עצמן כחיוניות בכל ארגון ועסק. שירותי הענן ניתנים על ידי חברות מקצועיות הכוללות צוות מומחים בעלי ידע, בקיאות ומומחיות שיעניקו לכם מענה למגוון צרכי העסק בהתאמה מדויקת לאופי הפעילות. חברת Itcare המקצועית מספקת שירותים מסוג זה.

   שירותי ענן לחברות – יתרונות ושימושים

   שירותי ענן לחברות כוללים: מקום לאחסון נתונים וגיבוי מידע, כוח עיבוד רב של השרתים, תוכנות, מערכות הפעלה, פלטפורמות פיתוח ועוד. מדובר בשירותים ומשאבים הנמדדים בכוח אדם, זמן וכסף ובזכות שירותי הענן, ניתן לחסוך בעלויות אלה ולייעל את הפעילות העסקית. ישנם כמה סוגים של שירותי ענן המוצעים לחברות וארגונים בהם:

   • תוכנת כשירות – כלים דיגיטליים המיועדים לביצוע תהליכי בקרה ובדיקות לגבי ההתנהלות הארגונית של החברה. תוכנות הכשירות מספקות יכולות מתקדמות לאיתור כשלים ובאגים במערכות הממוחשבות של החברה ואפשרות לספק להם מענה טכני מקצועי מהיר. האבחון המהיר והמקצועי יאפשר לכם לחזור לפעילות מלאה במהירות ולהעניק שירות רציף ומיטבי ללקוחותיכם.
   • אבטחת מידע – אחד הנושאים החשובים ביותר בעידן הטכנולוגי המודרני הינו שמירת, אבטחת וגיבוי נתונים ומידע חיוניים ורגישים לעסק. חברות המספקות שירותי ענן מטמיעות במערכות החברה הממוחשבות תוכנות אנטי וירוס יעילות ומתקדמות וכלים לאבטחת מידע שיימנעו פריצות סייבר ואפשרות לגניבת מידע.
   • נפח אחסון – שירותי הענן מאפשרים לחברות ולארגונים לשמור כמויות מידע ונתונים עצומות וכל זאת בעלויות נמוכות וללא חשש מאובדן או זליגת המידע. אחסון וגיבוי בענן חוסכים לבעלי העסק את הצורך להשקיע עלויות גבוהות ברכישת ציוד פיזי ובהתקנת תשתיות ושרתים.

   חבילת שירותי מחשוב לחברות ועסקים בהתאמה אישית

   חברת Itcare מתמחה במתן שירותים ופתרונות ממוחשבים מתקדמים לעסקים וחברות. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ייעוץ מקצועי ויתאים עבורכם את חבילת שירותי המחשוב הטובה ביותר לצורכי החברה ולאופי פעילותה. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה, פנייה והזמנה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי, באחריות ובאדיבות.

   שירותי ענן לעסקים – שאלות תשובות

   למה כדאי לעבוד בענן?

   לעבודה בענן יתרונות רבים ביניהם:

   1. ניתן לגשת ולעבוד בענן מכל מקום בעולם ובכל זמן.
   2. מכיוון שהעבודה בענן היא וירטואלית, מבוטל הצורך בחומרה פיזית, זהו חסכון עלויות בלתי מבוטל.
   3. קיימת גמישות רבה ביצירת משאבים בלתי מוגבלים עצם היות הסביבה וירטואלית.
   4. העבודה בענן היא קידמת הטכנולוגיה.
   5. מערכות ההגנה בענן הן מערכות הגנה מתקדמות בשרידות מלאה – המשמעות היא שניתן לסנכרן אף 5 מערכות בו זמנית שיודעות להעתיק את המידע מול שרת אחד שיושב במשרד. לשם השוואה, מבחינת המשאבים והעוצמה, כל מערכת ענן אחת שווה כ-50 מערכות מקומיות.
   6. בסביבת ענן השרתים הם קבצים וירטואלים, אשר יושבים על המערכות המתקדמות. ניתן בקלות להעתיקם ולגבותם הצידה באופן מלא. לכן, הגיבוי ושחזור המידע פשוטים יותר.

   מה הם שירותי ענן?

   שירותי ענן הם שירותים הניתנים בכדי לאחסן מידע בצורה מאובטחת הכוללת אבטחת מידע לעסק על גבי שרת מרוחק. באמצעות שירותי ענן ומחשוב ענן ניתן להתחבר מרחוק בכל זמן ומכל מקום למידע הארגוני  של העסק שלך, ולעבוד בצורה שוטפת, תקינה ומאובטחת. כמו כן, שירותי ענן מייעלים כלכלית שכן אין צורך ברכישות חומרה פיזית, עלויות חשמל, קירור, אל פסק ועוד. IT Care מתמחה במתן שירותי ענן, ומציעה פתרונות ענן מותאמים אישית לעסקים.

   למה דווקא IT Care?

   IT Care בעלת ותק של כ-20 שנות ניסיון. אנו מספקים שירותי מחשוב ושירותי ענן לעסקים שונים החל ממשרדי עורכי דין, חברות יהלומים, סטארט-אפים, בתי מלון, בתי חולים פרטיים, תעשיית הבנייה ועוד. אנו פעילים בארץ בחו"ל כאשר ברשותנו מספר חוות שרתים בעלי מוצרים מקדמת הטכנולוגיה. כמו כן, ברשותנו צוות תמיכה מקצועי ומיומן שנבחר בקפדנות יתרה על מנת להעניק שירות מצוין ויוצא מן הכלל ללקוחותינו. אנו דואגים להעניק שירותי אישי, צמוד והענקת תחושת ביטחון ללקוחותינו שיודעים שאנו צועדים איתם יד ביד לאורך כל הדרך. כמו כן, ברשותנו תקן אבטחת המידע הגלובלי ISO27001 המעיד על איכות השירות והמקצועיות הנדרשת מספקית שירותי מחשוב ענן