לקוחות החברה? נתקלתם בתקלה טכנית? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  כשטכנולוגיה מתקדמת נפגשת עם פשטות ותודעת שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי IT ומוקד תמיכה מרחוק

   חברת IT CARE – מעניקה לאלפי לקוחות מרוצים שירותי IT מתקדמים ומתפקדת כמוקד תמיכה זמין, יעיל וחיוני. מהם שירותי IT ולמה כדאי להיעזר דווקא בשרותי התמיכה מרחוק לעסקים שמציעה חברת IT CARE?

   מהם שירותי IT?

   שירותי IT הם מונח כולל למגוון שירותים חיוניים הכרוכים בניהול ובתפקוד תקין של מערכות ותשתיות מחשוב בעסקים וארגונים. חברת IT CARE מעניקה מגוון רחב של שירותים טכניים הקשורים לתכנון, להקמה, לאבטחה, לניהול ולתפעול שוטף ותקין של מערכות המחשוב בעסק ובארגון.

   בין שירותי ה-IT נכללים השירותים הבאים:

   • ייסוד רכישה והקמה של תשתיות ומערכות מחשוב מותאמות לצורכי העסק, למטרותיו ולמאפייניו.
   • ייעוץ וסיוע בבחירת תשתיות ופתרונות מחשוב.
   • הפקת, רכישת, ניהול ותפעול כוח ומשאבי מחשוב.
   • תחזוקה שוטפת.
   • מוקד שירות ותמיכה: מענה אנושי ותמיכה מקצועית לכל המשתמשים בכל זמן נתון.
   • רכש של חומרה.
   • סיוע בתהליכי רישוי.
   • אפיון ופיתוח מערכות מידע ייעודיות וכלים מותאמים לצורכי הארגון.
   • ליווי טכנולוגי.
   • תכנון וביצוע פרויקטים.

   מי זקוק לשירותי IT?

   IT הם ראשי תיבות של Information Technology, והתרגום לעברית הוא טכנולוגיית מידע. זה אולי נשמע שם מאד מתוחכם, אבל למעשה, מערכת מידע היא כל מערכת בסיסית ביותר הפועלת במחשב ואשר כולנו מכירים. מובן שישנן מערכות מידע מתוחכמות יותר, אולם בשורה התחתונה, כל עסק וכל ארגון משתמשים במערכות מידע, ביניהן מערכות לשיתוף קבצים, תוכנות מגוונות, דואר אלקטרוני, מערכת הנהלת חשבונות, מערכת ניהול עסק, מערכת ERP וכן הלאה. כדי לבחור, לרכוש, לאפיין, להפעיל ולתחזק מערכות מידע כגון אלה ואחרות יש צורך בשירותי IT מקצועיים, זמינים ויעילים, אשר ישרתו את העסק ויסייעו לו בהגשמת מטרות ויעדים.

   שירותי IT עתירי יתרונות

   לשירותי IT חשיבות רבה בהיותם משאב חיוני המשפיע על יעילותו, על תפקודו ועל רווחיותו של העסק. מערכות מידע הן משאב חשוב וחיוני שחשוב לדעת לנהל ולהשתמש בו באופן מושכל ויעיל, תוך מיצוי הפוטנציאל והיתרונות הגלומים בו. בדיוק לשם כך נועדו החברות המספקות שירותי IT. בחברת IT CARE, המעניקה שירותי IT, שמים דגש על כל ההיבטים החשובים שהופכים את שירותי ה-IT של אדום לשירותים מועדפים:

   חדשנות

   למומחי ה-IT של אדום ידע עדכני מגוון והם פועלים במקצועיות רבה למען חברי הארגון, תוך הסתייעות במערכות טכנולוגיות מחזית הטכנולוגיה.

   יעילות ונוחות

   שרותי ה-IT מאפשרים למשתמשי מערכות המחשב בעסק ובארגון לבצע את העבודה השוטפת ביעילות רבה, בנוחות, במהירות ובמקצועיות. מומחי ה-IT של אדום מזהים את הצרכים של המשתמשים ומספקים אותם תוך תרומה למטרות הכלליות של העסק או הארגון.

   התאמה אישית

   חבילת שירותי ה-IT המוצעת ללקוחות נתפרת אישית למידות הארגון: הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים מאותרים ומעוצבים בהתאמה למאפייני הארגון ולצרכיו. בעת עיצוב סל השירותים האישי והייחודי של כל לקוח נלקחים בחשבון שלל נתונים, כגון תחום העיסוק, גודל העסק, סביבת העבודה, כוח ותשתיות המחשוב הנחוצים, מערכות המחשוב שבשימוש, התוכנות הנחוצות והתקציב האפשרי.

   שירותים במגוון תחומים

   תחת הכותרת "שירותי IT" של אדום נכללים שירותים חיוניים רבים לארגון בערב רב של תחומים הקשורים לכוח ולתשתיות המחשוב, לרבות תשתיות, חומרה, תקשורת, אבטחה, מערכות מידע, תחזוקה, גיבוי וכיוצא באלה.

   לחצו כאן והשאירו פרטים